Przebudowa ulicy 11 Listopada

2280
Ilustracja. Remont ul. 11 Listopada na odc. od ul. Zagłoby do ul. Pod Bateriami w Piasecznie
foto Małgorzata Idaczek

Gmina Piaseczno rozpoczyna remont ul. 11 Listopada w Piasecznie, której przebudowa podzielona została na 3 odcinki. Ogłoszony został przetarg na remont ul. 11 Listopada na odc. od ul. Zagłoby do ul. Pod Bateriami w Piasecznie. Z postępowaniem można zapoznać się na stronie: miniportal.uzp.gov.pl

Etap I: od ul. Zagłoby do posesji nr 84 dokumentacja projektowa w zakresie drogowym jest w trakcie opracowania. Złożony wniosek do Starostwa na uzyskanie decyzji ZRID, 18.01.2021r. zostało wszczęte postepowanie w tej sprawie (obwieszczenie na stronie bip).

Etap II: od ul. Głównej do wysokości posesji nr 84, została opracowana dokumentacja projektowa i złożony został wniosek o uzyskanie decyzji o pozwolenie na budowę w trybie Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID). Obecnie oczekujemy na uzyskanie decyzji.

Etap III: od ul. Zagłoby do ul. Pod Bateriami opracowana została dokumentacja projektowana branży drogowej i uzyskano ze Starostwa Powiatowego w Piasecznie pozwolenia na wykonanie prac budowlanych. Obecnie jest ogłoszony przetarg na roboty budowlane (kanalizacja deszczowa + nawierzchnia).

Ilustracja. Przebudowa ulicy 11 Listopada - podział na 3 etapy
3 etapy przebudowy ulicy 11 Listopada w Piasecznie

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ulica 11 Listopada w Piasecznie powinna być gotowa do końca 2021 roku.


Wyświetl większą mapę na openstreetmap.org

Powiązane tematycznie:
Kończymy pierwszy etap remontu ul. 11 Listopada