Radykalne Wybaczanie – warsztaty z Moniką Stasiak

594

Filia Józefosław serdecznie zaprasza na warsztaty Radykalnego Wybaczania, które odbędą się 1 października (sobota) o godz. 14.00.
Czym jest Radykalne Wybaczanie?
Jak efektywnie wybaczyć i cieszyć się radością w życiu?
Jak zmienić  swoją mentalność, wyjść z roli ofiary, żyć aby wzrastać
i być spełnionym i szczęśliwym?
Jak dokonać wewnętrznej przemiany i stworzyć nową przyszłość?
Na te i wiele innych pytań odpowie Monika Stasiak, certyfikowana trenerka Radykalnego Wybaczania, moderatorka gry Satori, konsultantka Totalnej Biologii, pasjonatka hawajskiej filozofii życia Huny, praktykująca masażystka masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui oraz masażu japońskiego twarzy.  Jest autorką projektu Uwolnij Moc Swojego Serca – uzdrawianie przez uświadamianie w oparciu o prace dr. Davida Hawkinsa, karty „Księga Wewnętrznego Rozpoznania”. Z wykształcenia PR-owiec, wiele lat pracowała w warszawskich firmach. Lokalnie organizowała liczne kiermasze świąteczne, targi edukacyjne i wydawała gazetę pt. „Pozytywnik Lokalny”. Mama 15-letniej Majki. Pasjonatka czytania książek, masaży, spacerów boso po trawie i sushi. Mieszka w Józefosławiu od 2007 roku.
Aby wziąć udział w warsztatach, należy zgłosić się telefonicznie (22) 390 58 87 lub mailowo jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl.
Najpóźniej w dniu warsztatów należy dostarczyć wypełnioną Kartę zgłoszeniową i zaakceptować Regulamin warsztatów.
Do zobaczenia w bibliotece.

Artykuł Radykalne Wybaczanie – warsztaty z Moniką Stasiak pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Radykalne Wybaczanie – warsztaty z Moniką Stasiak