Julia Borowiecka została Wicemistrzynią Świata w tańcu sportowym. We wrześniu zdobyła też dwa złote medale Pucharu Świata.

Zawodniczka Grawitacja Sport Academy, 21-letnia Julia Borowiecka, podczas sesji rady Miejskiej w dniu 21 września 2022 roku otrzymała gratulacje i drobny upominek od władz gminy Piaseczno. W ostatnią sobotę Julia została Wicemistrzynią Świata w kategorii Discodance Freestyle Adults Solo i jako jedyna Polka wróciła ze Szwecji z medalem Mistrzostw Świata International Dance Organization. Z kolei na początku września zdobyła dwa złote medale Pucharu Świata w kategorii Disco Dance Solo oraz Disco Freestyle. Utalentowana tancerka otrzymała od Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Daniela Putkiewicza bon na zakup sprzętu sportowego oraz list gratulacyjny. Utalentowaną tancerkę przygotowywała trenerka Urszula Strzeżek.

– Gratulacje dla Julii i podziękowanie, za to, że promuje nie tylko klub, ale również nasze miasto – podkreślił burmistrz Daniel Putkiewicz.