Relacja z Gali Sportu w Piasecznie

1393

Sportowe podsumowanie roku 2018 w gminie Piaseczno. GOSiR Piaseczno po raz 11. zorganizował spotkanie na którym wyróżnieni zostali najlepsi piaseczyńscy sportowcy, trenerzy, działacze i sponsorzy sportu. Była to też okazja do wręczenia stypendiów sportowych Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno najbardziej utytułowanym zawodnikom.

GALA SPORTU 2019 - PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2018 GMINY PIASECZNO

Lista nagrodzonych i wyróżnionych:

NADZIEJA SPORTOWA:

  1. Ignacy Jakubowski – KS „Grawitacja” Piaseczno  taniec sport.
  2. Magdalena Łuczak – KS „Hubertus” Zalesie Górne badminton
  3. Berenika Ciechomska – Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos” pływanie
  4. Maria, Zofia Szczepaniak – Stowarzyszenie Klub Sportowy Victoria piłka ręczna
  5. Hanna Bujko – Szkoła Podstawowa w Józefosławiu żeglarstwo
  6. Maja Orlik – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piasecznie snowbord
  7. Mateusz Kusztal – Akademia Karate Tradycyjnego P-no karate
  8. Mateusz Wojtas – UKS „Piątka” Piaseczno karate
  9. Wiktor Tkacz – MKS Piaseczno pływanie
  10. Hubert Wiluk – KS „X-Fight” Piaseczno kickboxing
  11. Dawid Bryliński – LKS „Perła” Złotokłos piłka nożna

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA PODSTAWOWA – ranking Młodzieżowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I m. XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu
1. Dariusz Nowak –  Dyrektor szkoły podstawowej nr 5 w Piasecznie
2. Martyna Jabłońska,
3. Martyna Wróbel,
4. Zofia Har,
5. Anastazja Tabor,
6. Wiktoria Waszkowska,
7. Weronika Pichola.

KLUB SPORTOWY  – współzawodnictwo Systemu Sportu Młodzieżowego w 2018r

  1. III m. MUKS Piaseczno
  2. II m. SRS „Kondycja” Piaseczno
  3. I m. KS „X-Fight” Piaseczno

DZIAŁACZ:

  1. Katarzyna Malinowska – Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos”
  2. Arkadiusz Durka – KS „Olimpik” Piaseczno
  3. Wioletta Urban – UKS „Piątka” Piaseczno
  4. Zofia Kleczek – MKS Piaseczno
  5. Maciej Chojnicki – UKS „Return” Piaseczno
  6. Piotr Siegoczyński – KS „X-Fight” Piaseczno
  7. Jacek Krupnik – MKS Piaseczno
  8. Witold Faliszewski – LKS „Sparta” Jazgarzew
  9. Wiesław Paradowski – SRS „Kondycja” Piaseczno
  10. Elżbieta Lenard – SKS „Victoria” Piaseczno
  11. Grażyna Olszewska – KS „Laura” Chylice

SPONSOR:

  1. Laboratorium Kosmetyczne „Dr Irena Eris” GOSIR
  2. „FACKELMANN POLSKA” Sp. z o.o. GOSIR
  3. Łukasz Gazarkiewicz „BOGUTTI” Sp. z o.o. X-FIGHT
  4. „ALGA WOOD” PERŁA
  5. Marcin Ostachowski GRAWITACJA
  6. Agata Barkowska „DECATHLON PIASECZNO” RETURN
  7. Dariusz Zaręba Firma „DAZAR” OLIMPIK/ RETURN
  8. Stanisław Wójcik Firma „STAWO” OLIMPIK
  9. Sylwester Cacek MKS
  10. Henryk Uluszczak „ SERWIS BOX” KONDYCJA
  11. Tadeusz Maciążek „ENERGO – LINIA” LAURA
  12. Bank Spółdzielczy w Piasecznie JEDNOŚĆ
  13. Janusz Górniewicz MKS PŁ.

TRENER:

  1. Krzysztof Magdziarz UKS „Piątka” Piaseczno  karate
  2. Katarzyna Garbacka KS „Hubertus” Zalesie Górne  badminton
  3. Renata Paradowska SRS „Kondycja” Piaseczno  lekkoatletyka
  4. Robert Matyja KS „X- Fight”   Piaseczno  kickboxing
  5. Magdalena Lewandowska MUKS Piaseczno   koszykówka
  6. Piotr Tomaszewski KS „Olimpic” Piaseczno  kolarstwo
  7. Krzysztof Markowski UKS „Bushi Team” Piaseczno  karate
  8. Urszula Strzeżek KS „Grawitacja” Piaseczno  taniec sportowy
  9. Małgorzata Michalska MKS Piaseczno   pływanie
  10. Dariusz Różycki KS „Laura” Chylice   szachy
  11. Michał Ordowski UKS Akademia Karate Tradycyjnego  karate
  12. Dariusz Kluszczyński Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos”  bowling, narciarstwo, pływanie

ZAWODNIK:

  1. Łukasz Wichowski – KS „X- Fight”  Piaseczno  kickboxing
  2. Agata Kacprzak – KS „X- Fight”  Piaseczno  kickboxing
  3. Michał Kalmus – UKS „Bushi Team” Piaseczno karate
  4. Wojciech Bogucki – KS „Grawitacja” Piaseczno taniec sportowy
  5. Monika Marcińczyk – KS „Laura” Chylice szachy
  6. Hanna Trzaskowska – KS „Laura” Chylice szachy
  7. Daniel Sanz Wawer – KS „Laura” Chylice   szachy
  8. Michał Redzisz – KS „Laura” Chylice szachy
  9. Zuzanna Miszczak – Akademia Paso taniec sportowy
  10. Arkadiusz Kusiak – LUKS „Trójka” Piaseczno kolarstwo
  11. Kacper Łeska – Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing kickboxing
  12. Magdalena Jóźwicka – UKS Akademia Karate Tradycyjnego karate
  13. Damian Gawrych – Klub Olimpiad Specjalnych „Komandos” pływanie
  14. Filip Orlik – Szkoła Podstawowa nr 5 w Piaseczne snowbord
  15. Marcin Szczepaniak – Sportowy Klub Tańca „Corte Dance Progress” taniec sportowy

 

STYPENDIA – SPORTY ZESPOŁOWE:

Mistrzostwo Mazowsza w koszykówce kobiet:
Marta Jodełka
Rozalia Jaworowska
Weronika Kobza
Amelia Kotarska
Zofia Przybysz
Zofia Maciejko
Marta Mierzejewska
Natalia Kobza
Natalia Dobrowolska
Urszula Ciechomska
Weronika Bożek
Anna Laskowska
Oliwia Włodarczyk
Klaudia Hajbowicz
Karolina Żyła
Wiktoria Tosnowiec

Mistrzostw Polski w koszykówce kobiet:
Olga Łaś
Klaudia Węcłaś
Kamila Pilarska
Daria Bączyk
Maja Żak
Gabriela Zaron
Zuzanna Uszyńska
Aleksandra Smolarczyk
Natalia Lemieszek
Zuzanna Jaworksa
Gabriela Grabowska
Gabriela Gawrylak
Patrycja Dybowska
Natalia Chrzanowska
Aleksandra Bliżniuk
Zuzanna Orzelska
Kamila Berus

Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach klasycznych:
Pola Mościcka
Patryk Chylewski

Mistrz Polski w kategorii U-17 Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego:
Eryk Dudek – Ciołkiewicz

STYPENDIA – SPORTY INDYWIDUALNE:

Oliwia Paradowska
Jan Mordel
Aleksandra Płocińska
Katarzyna Sygocka
Antonina Żurawska
Michał Matysiak
Rafał Wójcik
Tomasz Grzesiak
Oliwia Malmon
Natalia Woińska
Karol Ciechomski
Cezary Aderek
Martyna Jabłońska
Adam Szolc
Jakub Kultys
Oliwia Ściągaj
Patrycja Jaworska
Kamil Świstulski
Oliwia Rybicka
Dawid Sundrani
Jakub Elbe
Jan Jach-Bartha
Sebastian Strzeżek
Wiktoria Pluta
Adela Kamińska
Zuzanna Szewczyk
Julia Borowiecka