Remont bieżni wraz z modernizacją urządzeń lekkoatletycznych na terenie stadionu miejskiego w Piasecznie

1573

Kwota 1 300 000,00 zł trafiła do Gminy Piaseczno w związku z podpisaną dnia 2.11.2015r. umową na dofinansowanie zadania: Remont bieżni wraz z modernizacją urządzeń lekkoatletycznych na terenie stadionu miejskiego w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16.
Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Infrastruktury Lekkoatletycznej.
W ramach inwestycji powstała bieżnia okólna i prosta, rów z wodą do biegów z przeszkodami, chodnik przed trybuną, zainstalowano stałe wyposażenie sportowe, m.in. zeskok do skoku w dal i trójskoku, rzutnia do pchnięcia kulą, rzutnia do rzutu dyskiem.
Dzięki inwestycji, Gmina Piaseczno dysponuje kompleksowym obiektem o wysokim standardzie, spełniającym standardy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Bieżnia wraz
z placami lekkoatletycznymi jest częścią kompleksu na Stadionie Miejskim, na którym znajdują się dwa boiska piłkarskie, boiska treningowe i korty tenisowe. Powstały obiekt ma charakter ogólnodostępny, można z niego korzystać bezpłatnie

Dotacja 1 300 000,00
Wartość ogółem 3 462 783,00