Rozpoczyna się przebudowa ulicy Nadarzyńskiej na odcinku od Dworcowej do Żytniej. Na grafice mapka z oznaczeniem zamkniętego docinka drogi.

W poniedziałek 28 marca rozpocznie się przebudowa ulicy Nadarzyńskiej na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Żytniej. Fragment drogi zostanie wyłączony z ruchu.

Od 28 marca 2022 r. w związku z rozpoczynającą się modernizacją ulicy Nadarzyńskiej firma Falbruk wprowadza czasową organizację ruchu polegającą na zamknięciu ul. Nadarzyńskiej na odcinku od ulicy Dworcowej (bez skrzyżowania) – Żytnia (ze skrzyżowaniem). Objazd do ul. Żytniej będzie prowadził ulicami Dworcową i Jana Pawła II. Do Targowiska Miejskiego oraz Punktu Spotkań dla obcokrajowców poszukujących pracy można również dojechać ulicą Towarową.

Inwestycja obejmuje kompleksową przebudowę drogi, w ramach której zyska ona odwodnienie, chodniki, ścieżkę pieszo-rowerową, pas zieleni, przejścia dla pieszych i oświetlenie. W pierwszym etapie prac przestawiane będą kolidujące z inwestycją ogrodzenia oraz prowadzone będą roboty sanitarne.

Jednocześnie Gmina Piaseczno pracuje nad rozwiązaniem, które ma na celu poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Nadarzyńskiej.


 

KOMUNIKAT ZTM:

Od dnia 28.03.2022 r. do odwołania linia L39, zamiast na przystanku PKP PIASECZNO 03, będzie zatrzymywała się na przystanku PKP PIASECZNO 05, który będzie obowiązywał jako stały w kierunku krańca SZPITAL.

Linia L39 będzie kursowała na podstawie zaktualizowanego, specjalnego rozkładu jazdy.

***

W związku z przebudową ulicy Nadarzyńskiej w Piasecznie na odcinku od ulicy Żytniej do ulicy Dworcowej oraz jej zamknięciem dla ruchu kołowego, od dnia 28.03.2022 r. do odwołania wprowadza się następujące zmiany w układzie komunikacyjnym:

L-1
skierowanie na trasę zmienioną:
PL.SZWEDZKI – … – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO 03
Trasa w kierunku krańca PL.SZWEDZKI nie ulega zmianie.

L-3
skierowanie na trasę zmienioną:
JASTRZĘBIEC – … – Jana Pawła II – Dworcowa – PKP PIASECZNO 03
Trasa w kierunku krańca JASTRZĘBIEC nie ulega zmianie.

Linie L23L24 L25 zamiast na przystanku PKP PIASECZNO 03 będą zatrzymywały się na przystanku PKP PIASECZNO 05, który będzie obowiązywał jako stały w kierunku krańców JASNA / KAZIMIERZOWSKA / CHYLICE / RYNEK

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku PKP PIASECZNO 07.

Linie L-1L-3L23L24 i L25 będą kursowały na podstawie zaktualizowanych rozkładów jazdy.

Źródło informacji: www.wtp.waw.pl

Powiązane tematycznie:
Zmiany w trasach autobusów L-1 i L-3 oraz L32 i L52