„Solidarni z Wuhan”

488

Warszawska Izba Gospodarcza zaprasza na niezwykłą inicjatywę: charytatywny  koncert „Solidarni z Wuhan” w Filharmonii Narodowej w Warszawie, 27 lutego (czwartek) br. o godz. 19:00.

Wystąpią artyści: Adam Wolski (solista Golden Life), Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late. Koncert poprowadzi Jarosław Kret.

Patronat nad wydarzeniem – koncertem i akcją pomocy „Solidarni z Wuhan” – objął Polski Komitet Olimpijski! Na widowni Filharmonii Warszawskiej w geście solidarności z potrzebującymi pojawią się gwiazdy sportu, medaliści olimpijscy.

Koncertem ma na celu  zwrócenie uwagi na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie omijajmy obojętnie problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. Całkowity  dochód  ze  sprzedaży  biletów zostanie przekazany na zakup  masek ochronnych i materiałów higienicznych dla personelu medycznego pracujących w szpitalach polowych w Wuhan.

Dołącz do sztafety pomocy! Nie bądź obojętny

Sprzedaż biletów przez portal www.bilety24.pl

Bilety można dostać również w kasie biletowej Filharmonii.

Pamiętajmy, że sąsiadująca z Wuhan gmina Huanggang, będąca partnerskim miastem Piaseczna, jest drugim po stolicy prowincji Hubei miastem najbardziej dotkniętym skutkami rozprzestrzeniania się nowego typu koronawirusa.

Więcej na ten temat: Solidarni z Huanggang.

Zachęcamy do włączenia się do akcji w geście solidarności z rejonem dotkniętym wirusem.