Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską!

126

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską!
Autorka opowie o swojej najnowszej książce “Powrót z Bambuko”.
Wydarzenie odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek – 15 maja (sobota) o godzinie 17:00, w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 55. 
Wejściówki na wydarzenie będzie można kupić od 5 maja w sekretariacie biblioteki lub na stronie Evenea.pl  – koszt 10 zł. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Bez ważnej wejściówki nie można uczestniczyć w spotkaniu! Liczba miejsc ograniczona z powodu obostrzeń pandemicznych. 

Katarzyna Nosowska to polska piosenkarka, była wokalistka zespołu rockowego Hey, autorka tekstów, kompozytorka oraz felietonistka. Laureatka 27-krotnie nagrody “Fryderyk”, między innymi za solowy album “Basta” w kategorii “album roku alternatywa”. W 2013 roku została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.
Katarzyna Nosowska to także pisarka! W 2018 wydała książkę pt. “A ja, żem jej powiedziała…”, a w roku ubiegłym “Powrót z Bambuko”.
“Powrót z Bambuko” to publikacja, w której pokazuje dystans do samej siebie. Jest to książka humorystyczna, ale i skłaniająca do myślenia. Rozpala swoiste światełko nadziei i nie stroni od dobrego humoru, dlatego książkę tę czyta się dosłownie jednym tchem.
Artykuł Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską! pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską!