Spotkanie DKK w kwietniu

309

Kwiecień będzie w naszej bibliotece miesiącem kultury i literatury Izraelskiej. W Dyskusyjnym Klubie Książki porozmawiamy o powieści izraelskiej autorki Ayelet Gundar-Goshen pt. “Budząc lwy”. Ta książka to prawdziwa gratka dla miłośników thrillerów psychologicznych!
Neurochirurg Ejtan Grin wiedzie perfekcyjne życie szczęśliwego męża i ojca. Pewnej nocy, wracając do domu po wyczerpującym dyżurze, potrąca człowieka. Widząc, że mężczyźnie – imigrantowi z Afryki – nie można już pomóc, ucieka z miejsca wypadku. Gdy następnego dnia do drzwi zapuka żona ofiary z jego portfelem w ręku, Ejtan rozpocznie rozpaczliwą walkę, by ratować swoją rodzinę i reputację. Ceną za milczenie kobiety nie będą jednak pieniądze, lecz coś, co zburzy jego uporządkowane życie. – opis z lubimyczytać.pl
Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy chcą porozmawiać o tej lekturze!
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 kwietnia, o godzinie 18:00, online za pomocą Skype.
Link do spotkania udostępnimy około 10 minut przed rozpoczęciem spotkania w niniejszym poście oraz na naszej Facebookowej grupie. Aby dołączyć do naszej grupy na Facebooku i być na bieżąco ze wszystkimi informacjami KLIKNIJ TUTAJ.
 
 
 
Artykuł Spotkanie DKK w kwietniu pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Spotkanie DKK w kwietniu