TOGETHER – Ty znasz mnie

939

Zespół TOGETHER nagrał w Piasecznie nowy teledysk “Ty znasz mnie”, który opowiada o relacji, w której najważniejsze jest wsparcie, zaufanie i szczerość. Bez względu na to co się w życiu dzieje, jest osoba, na którą zawsze można liczyć.

W teledysku wystąpili: Zuzanna Jankiewicz, Krzysztof Kozłowski, Adam Krzyński, Marta Galińska, Ignacy Ciechomski, Julia Dobrzyńska-Kobylec, Karolina Krzyżanowska, Mateusz Kozłowski, Lucyna Kalicińska, Dominika Glinka, Antoni Rapcewicz, Jagoda Macios, Zofia Sobczyk.

TOGETHER to grupa młodych ludzi, których łączy pasja do muzykowania. W 2018 roku opublikowali pierwszy teledysk pt.: “Aiming to get you“. Od razu po tym, powstał pomysł, żeby zrobić kolejny krok do przodu… Tym krokiem jest nowy utwór pt.: “Ty znasz mnie” z wokalem Zuzanny Jankiewicz, w której opowiadają o relacji, gdzie najważniejsze jest wsparcie, zaufanie i szczerość. Piosenkę skomponowali i napisali sami – nuta po nucie, słowo po słowie. Nagrania dźwięku prowadzili w wyciszonej sali Przystanku Kultura. Zdjęcia do teledysku odbyły się przez dwa dni w Przystanku Kultura i na skwerze Kisiela. Finałowe ujęcia wymagały rozstawienia sceny, sprzętu i oświetlenia przy fontannie. Przez cały upalny dzień ekipa techniczna ciężko pracowała, natomiast wieczorem, gdy wszystko było już gotowe, ulewny deszcz przerwał nagrywanie ujęć. Mimo trudnych warunków pogodowych udało im się wszystko nagrać i efekt możecie obejrzeć na teledysku.

Zespół dziękuje wszystkim zaangażowanym przy powstawaniu teledysku m.in. dla: Centrum Kultury w Piasecznie, Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, MATEO, Finncamy, Piotra Łapińskigo, Ireneusza Kozłowskiego, Anny Filip, Tadeusza Gajdy, Julii Tur, Zofii Gajdy, Artura Perets, Emanuelowi Moskwik (kamerzysta) oraz dla wszystkich statystów.