W podziękowaniu nauczycielom

1389
Wyróżnieni Dyrektorzy i Nauczyciele placówek szkolno-przedszkolnych z gminy Piaseczno
foto: Anna Grzejszczyk

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrzowie wraz z przedstawicielami Rady Miejskiej złożyli podziękowania dyrektorom placówek oświatowych oraz wyróżnionym nauczycielom.

Uroczystość odbyła się 15 października 2019 roku w sali widowiskowej Centrum Edukacyjno-Multimedialnego. Poprowadziła je Pani Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca Burmistrza odpowiedzialna w gminie za temat oświaty. Po kolei zapraszani na scenę byli dyrektorzy przedszkoli, dyrektorzy szkół oraz wytypowani przez poszczególne dyrekcje nauczyciele, którzy otrzymali specjalne nagrody z rąk Burmistrza Daniela Putkiewicza.

– Wiem jak wiele wysiłku wkładacie w pracę, aby poziom w naszych placówkach był jak najwyższy. Nie zawsze idzie to w parze z możliwościami wynagradzania Was tak, abyście z tego powodu czuć mogli satysfakcję, ale pamiętajcie, że zarówno my jak i rodzice doceniamy to co dla nas robicie. Chcemy, żebyście czuli się potrzebni, bo bez Was wychowanie i rozwój młodzieży na takim poziomie jakiego oczekujemy, nie byłby możliwy – powiedziała wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak.

Spotkanie umilił występ Pawła Górskiego z zespołem, który na tę okazję przygotował specjalny repertuar, gdzie znalazły się również piosenki traktujące o szkole z przymrużeniem oka. Na koniec, po wspólnych zdjęciach przyszedł moment na poczęstunek, którego ozdobą był, wykonany specjalnie na tę okazję, piękny tort z elementami nawiązującymi do różnych przedmiotów szkolnych.