Warsztaty Online dla rodziców – Relacje rodzinne w dobie pandemii

1157

Kolejne tygodnie pandemii dają się nam we znaki. Mniej lub bardziej, ale jednak: to nie jest życie z naszych marzeń… A tu żyć trzeba i chciałoby się – mimo wszystko – żyć dobrze.
My dorośli mamy swoje na głowie, raczej więcej niż mniej. Dzieci mają swoje, choć wydaje nam się czasem, że wiele byśmy dali, by być na ich miejscu…
Jak w tym wszystkim nie zwariować? Jak wspierać dzieci? Jak wspierać samego siebie? Co możemy zrobić, by realnie było nam choć odrobinę lepiej, łatwiej? Czy w tych trudnych czasach zmniejszyły się nasze możliwości dbania o relacje w naszych rodzinach?
Jeśli nurtują Cię te pytania i chcesz na nie poszukać odpowiedzi wraz z innymi rodzicami – 28 listopada o godzinie 10:00 weź udział w naszych bezpłatnych warsztatach online. Ufamy, że podczas tego trzygodzinnego spotkania, nabierzesz sił na Twoje codzienne wyzwania, a także dowiesz się, co możesz mówić, i jak słuchać, by wpływać w Twojej rodzinie na dobrą atmosferę.
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Podleśna – trener komunikacji opartej na empatii oraz trener umiejętności wychowawczych, która na co dzień prowadzi warsztaty psychoedukacyjne, wychowawcze i rozwojowe oraz grupy wsparcia dla dorosłych. Prywatnie żona i mama 5 dzieci.
Aby wziąć udział w warsztatach należy do 26 listopada br. wysłać wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie chęci udziału w warsztatach jest jednoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.
Artykuł Warsztaty Online dla rodziców – Relacje rodzinne w dobie pandemii pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : Warsztaty Online dla rodziców – Relacje rodzinne w dobie pandemii