Weekend w Piasecznie 23-25 sierpnia

1007
Weekend w Piasecznie 23-25 sierpnia

Nie macie planów na najbliższy weekend? Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z oferty wydarzeń, które zaplanowane zostały na 23-25 sierpnia 2019 roku i odbędą się na terenie gminy Piaseczno.

Weekend rozpoczniemy piątkowym / przedostatnim pokazem filmu pt.: “Moje wielkie greckie wesele 2“, który zostanie wyświetlony w ramach Kina Plenerowego na skwerze Kisiela w Piasecznie. Seans rozpoczyna się o godz. 21.00. Zapraszamy!

W sobotę o godz. 13.00 zapraszamy kibiców na mecz piłki nożnej, podczas którego zagrają: MKS Piaseczno vs Radomiak II Radom. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. 1-maja 16. Po sportowych emocjach, zachęcamy do chwilowego odpoczynku, natomiast później o godz. 17.00 zapraszamy na skwer Kisiela, gdzie odbędzie się ostatnia w tym roku potańcówka międzypokoleniowa. Podczas imprezy pod chmurką, będzie puszczana muzyka z lat 60, 70, 80 i 90-tych. Zapewniamy zimne i ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek. Weźcie ze sobą swoją rodzinę, znajomych i przyjaciół. Bawimy się do godz. 21.00. Do zobaczenia.

Wszystkie osoby, które po sobotniej zabawie będą miały siłę i nie pojawią się “zakwasy”, zapraszamy w niedzielę o godz. 10.00 na spacer z przewodnikiem Ulicami Piaseczna. Zainteresowane osoby spotykają się przy wejściu na teren Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej (od strony ul. Sienkiewicza 14). Tematem spaceru będą ulice: Kniaziewicza oraz Nadarzyńska. Udział jest bezpłatny, więc zapraszamy na wspólny spacer. Następnie wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematyką patriotyczną zapraszamy do Pilawy, gdzie o godz. 12.00 odbędą się uroczystości związane z 75. rocznicą walk powstańczych w lasach Chojnowskich oraz pacyfikacją wsi Chojnów. Miejsce: Leśna Polana, Pilawa ul. Klonowa (Pomnik Pamięci Żołnierzy AK Pułku Baszta). W między czasie zachęcamy do pojawienia się w Zalesiu Dolnym, gdzie w godz. 10.00-15.00 odbędą się warsztaty Eko-Niedziela na Górkach Szymona.

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami odsyłamy do naszego kalendarza, w którym przeczytacie więcej informacji o wspomnianych powyżej wydarzeniach: weekend w Piasecznie.