Wystawa psów rasowych

  239

  W Piasecznie powstał niedawno nowy Oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Jest to organizacja zrzeszająca hodowców i pasjonatów psów rasowych. Piaseczyński oddział rozpoczął swoją działalność od organizacji I Krajowej Wystawy Psów Rasowych, która odbędzie się w dniu 19.11.2017 w hali toru kolarskiego Arena w Pruszkowie przy ul. Andrzeja 1

  Ta wystawa to świetna okazja, aby miłośnicy psów rasowych, a także wszyscy, który marzą o psie, ale nie podjęli jeszcze decyzji mogli obejrzeć psy ponad 190 ras, porozmawiać z właścicielami i hodowcami oraz przekonać się jaki zwierzak będzie dla nich najlepszy – zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru, usposobienia i naturalnych predyspozycji.

  Ponad 1500 zgłoszonych na wystawę psów daje możliwość poznania ras, których na co dzień nie widujemy tak często na naszych ulicach, a także obejrzenia ich wybitnych przedstawicieli.

  Obserwacja przygotowań do oceny w ringach – szczególnie ras długowłosych, może też zaciekawić i pokazać zaangażowanie z jakim wystawcy poświęcają się przygotowaniu pupili do konkursu piękności.

  Mamy nadzieję, że mieszkańcy Piaseczna zdecydują się spędzić najbliższą niedzielę na wystawie.

  Wszystkich zainteresowanych psami rasowymi Związkek Kynologiczny w Polsce Oddział w Piasecznie serdecznie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Pod Bateriami 23a w godzinach otwarcia – w określonych dniach można tam spotkać hodowców i sędziów kynologicznych różnych ras, a także otrzymać fachowe informacje.

  Związek Kynologiczny w Polsce
  Oddział w Piasecznie