Zajazd Ustronie

6762
Zajazd Ustronie
Zajazd Ustronie

Chylice, ul. Piaskowa 12 A
05-510 Konstancin – Jeziorna
tel./fax: (22) 750 00 30
zajazd@zajazdustronie.com.pl
zajazdustronie.com.pl

Zajazd Ustronie jest małym acz bogato wyposażonym obiektem noclegowym położonym między szybko rozwijającym się przemysłowym Piasecznem oraz malowniczym i znanym ze swoich solanek Konstancinem. Umiejscowienie z dala od zgiełku miasta czy też hałasu głównych arterii, jest atrakcyjne zarówno dla osób poszukujących noclegu ze względów biznesowych (15 km od centrum Warszawy) jak też pragnących odpocząć i skorzystać z rekreacyjnej oferty regionu.

Zajazd Ustronie posiada bazę noclegową składającą się z 12 pokoi 2 osobowych do wykorzystania przez dwie lub jedną osobę i 4 pokoi 3 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę oraz dostęp do internetu Wi-Fi a wyposażone są miedzy innymi w telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do zaparzania kawy i herbaty.

Oferujemy noclegi ze śniadaniami wydawanymi już od wczesnych godzin rannych. Zmotoryzowani goście docenią przestronny, zamykany na noc,monitorowany parking a pozostali bliskość przystanku komunikacji MZA linii 710 łączącej Chylice z metrem Warszawskim oraz centrami Piaseczna i Konstancina. Goście mogą umilić sobie pobyt u nas korzystając z profesjonalnego stołu bilardowego a przy ładnej pogodzie  odpocząć w dużym ogrodzie  ze stolikami na wolnym powietrzu i altaną grillową