KomfortoweNoclegi.pl

5981
apartamenty

GALANDIA Marek Galas
Ul. Kniaziewicza 45 lokal 344
05-500 Piaseczno
NIP 8261696714
https://www.komfortowenoclegi.pl/

Komfortowe noclegi to wynajem mieszkań na krótki termin, już od jednej doby. Miejsca stworzyliśm dla Was na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń w podróżowaniu, zarówno biznesowym jak i turystycznym. Podstawowym czynnikiem, którym kierowaliśmy się opracowując nasze apartamenty, to komfort i ergonomia. Tworzyliśmy miejsca, w których sami czulibyśmy się dobrze i które z czystym sercem oddajemy w Wasze ręce
W naszym życiu zawodowym odbyliśmy niezliczone ilości wyjazdów służbowych korzystając z noclegów w hotelach różnej kategorii.
Prywatnie naszą największą pasją są podróże. Nocowanie to nieodłączny element przemieszczania się, to właśnie na podstawie odwiedzonych już blisko 40 krajów na całym świecie, obserwacji dobrych i złych praktyk w usługach noclegowych stworzyliśmy miejsca, w których będziecie czuli się wyjątkowo.
Przybądźcie do nas służbowo, turystycznie, czy też rodzinnie, w naszych apartamentach przeniesiemy Was w świat relaksu, oddechu po ciężkim dniu, wygody i wypoczynku do podjęcia wyzwań dni kolejnych.
W każdym apartamencie znajdziecie sprzęt AGD, który umożliwi dłuższy pobyt. Do Waszej dyspozycji w części kuchennej dostępne są lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta grzewcza, oraz wszystkie naczynia i sztućce, które pomogą w przygotowaniu posiłków.
W części dziennej/wypoczynkowej znajduje się łóżko z pełnym zestawem pościelowym, znajdziecie również TV, żelazko wraz z deską do prasowania, a także miejsce gdzie możecie usiąść i popracować.
Każda z łazienek wyposażona jest w toaletę, umywalkę wraz z lustrem, kabinę prysznicową, a także pralkę.
Jesteśmy przekonani, iż miejsca które dla Was stworzyliśmy doskonale wpiszą się w Wasze potrzeby i umilą Wam pobyt tak krótki, jak i ten dłuższy. Liczymy, iż będziecie chcieli do nas wracać. Serdecznie zapraszamy

Marek Galas