Remont Sierakowskiego Kilińskiego
Nawierzchnia drogi wymaga remontu / foto Joanna Ferlian-Tchórzewska

W związku z remontem nawierzchni fragmentu ulic Kilińskiego i Sierakowskiego w dniach 3-6 listopada 2022 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.

Zniszczona nawierzchnia drogi zostanie wymieniona na nową, co wiąże się z koniecznością zamknięcia odcinka od ulicy Wschodniej do Skweru Kisiela. Zamknięcie ciągu dróg Kilińskiego i Sierakowskiego oznacza, że czasowa organizacja ruchu pojawi się również na drogach, które łączą się z ww. ulicami. objazd Sierakowskiego. Na grafice mapka z objazdem.

Ulica Wschodnia będzie przejezdna, ale bez możliwości skrętu w lewo. Nie będzie przejazdu do i z ulicy Żeromskiego na skrzyżowaniu z ul. Kilińskiego, zamknięte będzie również skrzyżowanie z ulicą Nadarzyńską. Na czas remontu zapewniony będzie jedynie dojazd do posesji.
Łącznik przy Urzędzie Miasta i Gminy będzie otwarty, co pozwoli na dojazd do parkingu przy ulicy Zgoda od ulicy Kościuszki.

Prosimy o ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Autobusy linii 727 w dniach 3-6 listopada 2022 r. pojadą zmienioną trasą – przez ulice Wojska Polskiego. Szczegółowe informacje poda ZTM na stronie www.wtp.waw.pl.

KOMUNIKAT ZTM:

W związku z remontem nawierzchni ulicy Sierakowskiego w Piasecznie oraz jej zamknięciem dla ruchu kołowego, od dnia 3.11.2022 r. do dnia 5.11.2022 r. linia 727 zostanie skierowana na trasę zmienioną.

727
tylko w kierunku krańca METRO WILANOWSKA:
CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. / GLOSKÓW-SZKOŁA – … – Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – METRO WILANOWSKA

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • URZĄD MIASTA 02
  • SZKOLNA 02

Na trasie zmienionej obowiązują przystanki:

  • NADARZYŃSKA 02 – jako na żądanie
  • FABRYCZNA 02 – jako stały

Przepraszamy za utrudnienia.