Zlot Food Trucków w weekend 11-13 września

955
Zlot Foodtrucków w Piasecznie
Zlot Foodtrucków w Piasecznie

W najbliższy weekend na skwerze Kisiela w Piasecznie spróbować będzie można kilkunastu kuchni świata podczas Zlotu Food Trucków.

Impreza rozpocznie się w piątek o godzinie 10.00 a zakończy w niedzielę o 21.00. Atrakcjami dodatkowymi zlokalizowanymi na parkingu przy ul. Zgoda mają być w piątek i sobotę kino plenerowe, a w sobotę i niedzielę strefa dmuchańców.

– Możemy już potwierdzić kuchnię amerykańską (pastrami, pulled pork, burgery, frytki, kurczaki, mini donuty), tex-mex – quesadilla, orientalną (pad thai), pierogi świata, lody tajskie, hiszpańskie churrosy, polskie szaszłyki, oraz napoje jak lemoniada molekularna – informuje Magdalena Król, organizatorka wydarzenia.

Organizatorzy – FUTRAKI – przewidzieli także dodatkowe atrakcje, wszystkich kinomanów ucieszą z pewnością projekcje kina plenerowego. W piątek na parkingu przy ul. Zgoda wyświetlony zostanie o godz. 19.00 film “Wakacje Jasia Fasoli”, a w sobotę zapraszamy o godz. 19.00 na familijny film “Niania i wielkie bum”.

Również najmłodsi znajdą w programie zlotu coś dla siebie. Czekać na Was będą wyjątkowe dmuchańce: tor przeszkód, skocznia i tropical island.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Klub tenisa stołowego UKS Return Piaseczno przygotował kilka atrakcji. W niedziele od 9:00 do 14:00, będzie można spróbować między innymi gry w tenisa stołowego z robotem, oraz wziąć udział w konkursach i zabawach.
Pełen harmonogram znajdziecie poniżej:
👉09:00 – otwarcie stoiska i umożliwienie gry chętnym
👉10:00 – oficjalnie otwarcie Narodowego Dnia Tenisa Stołowego
👉10:15 – 11:00 konkursy oraz zabawy sprawnościowe
👉11:00 – 12:00 możliwość gry z robotem
👉12:00 – 13:00 gra dowolna dla wszystkich uczestników
👉13:00 – 14:00 turniej dla dzieci z nagrodami

Dodatkowym elementem wydarzenia jest promowanie pro-ekologicznych postaw. – Chcemy zachęcać mieszkańców do redukcji odpadów, dlatego prosimy o przyniesienie własnych kubków na kawę czy wielorazowych sztućców – zachęca Magdalena Król, organizatorka.
Nie może Cię zabraknąć!

Impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym, stoliki ustawione będą w odpowiedniej odległości od siebie, a na miejscu będzie dostępny płyn do dezynfekcji. Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek osłaniających usta i nos, oraz zachowywaniu odstępów stojąc w kolejce czy idąc do stolika.

WYDARZENIE NA FB