#ZostańwPolsce – wspieraj rodzimych przedsiębiorców

986
Zostań w Polsce - wspieraj polskich przedsiębiorców

#ZostańwPolsce to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców poprzez zachęcanie Polaków do planowania wypoczynku w kraju, wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem. 

Zapraszamy firmy do dołączenia do akcji i zaprezentowania swojej oferty szerokiej publiczności! Poświęć kilka chwil i wypełnij formularz. Akcja odbywa się pod patronatem i przy współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą oraz Stowarzyszeniem Polskich Mediów. W jej ramach przewiduje się promowanie oferty specjalnej polskich usługodawców dedykowanej członkom zrzeszonym w WIG, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego oraz Polskiego Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych. Wymienione organizacje łącznie zrzeszają ok. 600 000 firm.

#Zostanwpolsce to zachęcenie Polaków do wybierania produktów polskich producentów oraz korzystania z usług firm rodzinnych, do planowania wypoczynku w kraju. Nadchodzi dla Polski, ale też dla całego świata bardzo trudny czas, a naprawa szkód jakie wyrządził wirus, będzie trwała lata. Jednak już teraz okażmy solidarność z polskimi przedsiębiorcami wybierając rodzime marki. Niech to będzie wkład społeczeństwa w odbudowanie silnej polskiej gospodarki.

Działania wspiera kilkadziesiąt regionalnych, branżowych izb i organizacji gospodarczych oraz Stowarzyszenie Polskich Mediów, które zrzeszając blisko 1000 przedstawicieli mediów, zarówno dziennikarzy jak i fotografów, blogerów, vlogerów i pisarzy, aktywnie włącza się w promocję polskich marek.

Na potrzeby projektu stworzono i oddano nieodpłatnie do dyspozycji stronę www.zostanwpolsce.com, zgłoszenia od firm przyjmowane są natomiast za pośrednictwem formularza

Razem możemy więcej. Tylko solidarność i wzajemne wsparcie pozwolą nam przetrwać ten zły czas tak, by później podnieść się mocniejszymi. Wierzymy, że pomocna dłoń podana DZIŚ, przyczyni się do zminimalizowania negatywnych skutków kryzysu i uczyni polskie firmy silniejsze JUTRO.