Adoptuj Warszawiaka w Piasecznie – akcja Schroniska “Na Paluchu”

1777
adoptuj warszawiaka, plakat akcji ze zdjęciem psa.

Schronisko “Na Paluchu” po raz kolejny będzie zachęcać w Piasecznie do adopcji zwierząt. Psy i koty z gminy Piaseczno trafiają właśnie do tego warszawskiego schroniska już od 2017 roku. 

W niedzielę 23 lipca 2023 roku w godzinach 12.30- 15.30 zapraszamy do parku miejskiego w Piasecznie. Podczas wydarzenia będzie można poznać ponad 100 psów ze Schroniska „Na Paluchu”, które szukają nowych domów. Nie możecie adoptować? Też możecie pomóc! Warto przyjść, zrobić zdjęcia i pokazać znajomym jakie fantastyczne zwierzęta czekają na swoich ludzi.

Podczas wydarzenia będzie można:
★ uzyskać informacje na temat adopcji i wolontariatu,
★ otrzymać schroniskowy kubek lub torbę w podziękowaniu za darowiznę,
★ otrzymać bezpłatne materiały edukacyjne, w tym planszówkę dla dzieci „Piesku, kotku, szukajcie domu”.

Zapraszamy także kociary i kociarzy. Pod okiem wolontariuszek będzie można własnoręcznie zrobić super zabawki dla swoich kotów.

Strona internetowa Schroniska “Na Paluchu” – www.napaluchu.waw.pl.

W ramach przypomnienia, zachęcamy do obejrzenia reportażu filmowego z akcji “Adoptuj Warszawiaka w Piasecznie”, która odbyła się w 2019 roku:


Reportaż z pikniku, który odbył się 21 lipca 2019 roku w parku miejskim w Piasecznie. Tego dnia przyjechało do nas kilkadziesiąt piesków ze Schroniska “Na Paluchu” wraz z wolontariuszami, którzy promowali i zachęcali do adopcji czworonoga ze schroniska. Gmina Piaseczno współpracuje ze Schroniskiem “Na Paluchu” od 2017 roku, właśnie tam trafiają bezdomne i opuszczone zwierzęta z naszego terenu. Film nie zawiera napisów.

Obejrzyj film z okazji Dnia Psa: DZIEŃ PSA W PIASECZNIE.