Charytatywny koncert Grupy MoCarta

1227
Grupa MoCarta
Grupa MoCarta

„Grupa MoCarta wśród gwiazd” to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Dzięki temu, że w Wólce Kozodawskiej mieszka muzyk Grupy MoCarta, mamy możliwość zaprosić Państwa na koncert w ramach projektu „Sąsiedzi – Sąsiadom”. „Grupa MoCarta wśród gwiazd” – to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń.

Koncert ma wyjątkowy, charytatywny charakter, bo zarówno Grupie MoCarta, jak i sołtys Wólki Kozodawskiej Joannie Morawskiej, która doprowadziła do realizacji tego wydarzenia, zależało na tym, aby dochód z koncertu przekazać na lokalny cel. Stąd idea, aby koncert zorganizować w Zespole Szkół Specjalnych w Łbiskach-Pęcherach, a zebrane środki przeznaczyć na cele statutowe Stowarzyszenia „Oni Są”, które wspiera uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach. Co warto podkreślić, wczesnym popołudniem odbędzie się też koncert dla uczniów i rodziców tej szkoły oraz dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Pęcherach.


Reportaż filmowy z koncertu charytatywnego w Pęcherach, podczas którego wystąpiła Grupa MoCarta. Film jest uzupełniony o napisy dla osób niesłyszących.

Koncert odbędzie się 9 marca 2023 roku o godzinie 18.30 w Zespole Szkół Specjalnych w Pęcherach przy ul. Chrobrego 83. Bilety w cenie 80, 100 i 120 zł są dostępne w serwisie biletyna.pl. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Stowarzyszeniu „Oni Są”.

Organizatorzy: sołectwo Wólka Kozodawska, Stowarzyszenie „Oni Są”, Centrum Kultury w Piasecznie, Grupa MoCarta. Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Gmina Piaseczno, Zespół Szkół Specjalnych w Pęcherach.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/6337849442926058

SĄSIEDZI – SĄSIADOM. KONCERT GRUPY MOCARTA
SĄSIEDZI – SĄSIADOM. KONCERT GRUPY MOCARTA