Facebook Live z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno - podsumowanie kadencji / perspektywy na przyszłość - 26 marca 2024 roku o godz. 18.00
Facebook Live z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno - podsumowanie kadencji / perspektywy na przyszłość

Zapraszamy mieszkańców na ostatnie w tej kadencji spotkanie online z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno Danielem Putkiewiczem, które odbędzie się 26 marca 2024 roku o godz. 18.00 na kanale Daniel Putkiewicz.

W tej formie w ciągu ostatnich 5 lat spotykaliśmy się za pośrednictwem Facebooka blisko 50 razy. Była to dla burmistrza doskonała okazja, aby poznać Państwa komentarze, opinie, bolączki, ale też pozyskać od Państwa cenne wskazówki. Nadszedł czas podsumowań, dlatego na najbliższym livie, w skrócie przedstawi to, co udało się w ostatnich latach osiągnąć w kontekście perspektyw na przyszłość. Opowie o rozpoczętych i zaplanowanych działaniach. Z chęcią dowie się też od Państwa, gdzie widzą Państwo największe braki i czym Państwa zdaniem samorząd powinien zająć się w pierwszej kolejności w następnej kadencji. Zachęcamy do pozostawiania komentarzy w trakcie transmisji na FB: www.facebook.com/putkiewicz.

Nagranie z ostatniego live w tej kadencji: www.fb.com/putkiewicz