Gala Sportu 2023 – podsumowanie sportowego roku 2022 w gminie Piaseczno
Gala Sportu 2023 – podsumowanie sportowego roku 2022 w gminie Piaseczno

3 marca 2023 roku odbędzie się Gala Sportu 2023 – podsumowanie sportowego roku 2022 w Gminie Piaseczno. Nagrody zostaną przyznane wyróżniającym się zawodnikom i trenerom oraz działaczom i sponsorom wspierającym działalność lokalnych klubów sportowych. Impreza odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie.

O godzinie 17.00 zostaną przyznane wyróżnienia w kategoriach: Zawodnik, Nadzieja Sportowa, Drużyna, Szkoła i Klub Sportowy. Podczas gali przyznane zostaną również nagrody dla najwybitniejszych sportowców, czyli stypendia sportowe Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno na rok 2023. O godzinie 20.00 nagrody otrzymają nominowani w kategoriach: Trener, Działacz i Sponsor.

Gala Sportu 2023 będzie oficjalnym podsumowaniem jubileuszu 100-lecia Piaseczyńskiego Sportu, którego obchody przypadły w roku 2022. Podczas Gali Sportu nagrody specjalne otrzymają legendy Piaseczyńskiego Sportu – osoby, które przez kilkadziesiąt lat swojej pracy zasłużyły się dla rozwoju sportu w Piasecznie.

Podsumowanie roku sportowego będzie także okazją do rozpoczęcia jubileuszu 25 lat istnienia Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie.

Relację na żywo z Gali Sportu, będzie można śledzić na www.fb.com/GOSiRPiaseczno.