Kino letnie w Józefosławiu 2022

718
Banner kino letnie w Józefosławiu 2022
Kino letnie w Józefosławiu 2022

W wakacyjne soboty sierpnia 2022 roku zapraszamy na pokazy kina plenerowego w Józefosławiu, które odbędą się na terenie przy ul. Julianowskiej i ul. Cyraneczki za trejażami przy Klubie Kultury w Józefosławiu.

Harmonogram sobotnich pokazów kina pod chmurką w Józefosławiu:

6 sierpnia 2022 r., godz. 21.00
Kryptonim U.N.C.L.E. – (komedia szpiegowska, 2015, USA/Wielka Brytania) Agenci CIA i KGB biorą udział w misji przeciwko tajemniczej organizacji przestępczej, która dąży do rozprzestrzeniania broni jądrowej. W szczytowym okresie Zimnej Wojny, agent CIA Napoleon Solo (Henry Cavill) oraz agent KGB Illya Kuryakin (Armie Hammer) muszą odsunąć na bok wieloletni konflikt, aby wspólnie powstrzymać tajemniczą, międzynarodową organizację przestępczą.

13 sierpnia 2022 r., godz. 21.00
Matki równoległe – (dramat, 2021, Hiszpania) Bohaterki filmu, Janis (Penélope Cruz Sánchez) i Ana (Milena Smit), spotykają się na oddziale położniczym. Ta pierwsza jest dojrzałą kobietą, ta druga ledwie przestała być nastolatką. Obie są singielkami, obie czeka samodzielne macierzyństwo. Janis wie, że sobie poradzi, Ana jest pełna obaw. Wydaje się, że ich ścieżki ledwie się przetną, tymczasem więź, która je połączy, okaże się mocna jak pępowina.

20 sierpnia 2022 r., godz. 21.00
W deszczowy dzień w Nowym Jorku – (komedia, 2019, USA) Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez) – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.

27 sierpnia 2022 r., godz. 21.00
Pewnego razu… w Hollywood / Dawno, dawno temu… w Hollywood – (dramat/kryminał, 2019, USA) Los Angeles, 1969 roku. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) zagrał kiedyś w popularnym, westernowym serialu telewizyjnym. Cliff Booth (Brad Pitt) jest jego najlepszym przyjacielem oraz kaskaderem jednocześnie. Mężczyźni po latach nieobecności powracają do Hollywood. Obecny przemysł filmowy różni się jednak od Fabryki Snów, którą znali i opuścili przed laty. Pomimo to Rick zamieszkuje w luksusowej dzielnicy, gdzie jego sąsiadką zostaje słynna aktorka Sharon Tate (Margot Robbie).

Kino letnie “Rewers pod Chmurką” jest finansowane z Funduszu Sołeckiego Józefosławia.

Organizatorzy: Gmina Piaseczno, Sołectwo Józefosław, Klub Filmowy Rewers Józefosław, Pomysł na Józefosław oraz Centrum Kultury Klub Kultury w Józefosławiu.

Zapraszamy w lipcowe oraz sierpniowe piątki na wakacyjne pokazy kina plenerowego w Piasecznie, natomiast w sierpniowe soboty na wakacyjne pokazy kina letniego w Józefosławiu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!