KIS Klub Integracji Społecznej Piaseczno
KIS Klub Integracji Społecznej

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania wrażeń, jakimi dzielą się uczestnicy ostatniej edycji KIS Klubu Integracji Społecznej w Piasecznie.

Czym jest KIS? Jest to projekt z zakresu aktywizacji zawodowej oraz rozwoju osobistego, skierowany do osób nieaktywnych zawodowo lub planujących przekwalifikowanie się, a także do młodych przedsiębiorców i osób planujących otwarcie własnego biznesu.

Klub Integracji Społecznej jest miejscem dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, którzy tak naprawdę chcą coś zmienić w swoim życiu. KIS działa w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie od ponad 10 lat. Spotkania odbywaj się w Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Warszawskiej 1 w Piasecznie.

Zainteresowane osoby, które planują powrót na rynek pracy, przekwalifikowanie się albo są nieaktywni zawodowo i chcą wziąć udział w nowej edycji, zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu Martą Kucicką, telefonicznie: 736 344 575 lub mailem: kis@mgops.piaseczno.eu


Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie przygotował film podsumowujący działania z kolejnej edycji Klubu Integracji Społecznej. Film zawiera kwestie dialogowe, w związku z tym ma przygotowane napisy.