Konkurs Klimatyczny Człowiek Roku

833
Ilustracja Konkurs Klimatyczny Człowiek Roku
Konkurs Klimatyczny Człowiek Roku

W imieniu organizatora – Ministerstwa Klimatu i Środowiska, zapraszamy do udziału w konkursie Klimatyczny Człowiek Roku, który skierowany do osób w wieku 16-30 lat zaangażowanych w prospołeczne lub edukacyjne działania na rzecz ochrony klimatu, ograniczania skutków globalnego ocieplenia oraz działań adaptacyjnych. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 października 2021 r. (udział jest bezpłatny).

Jeśli działasz na rzecz klimatu i środowiska? Inspirujesz innych do zmiany trybu życia i bycia eko? Masz w swoim życiorysie zielone działania, które zostawiły pozytywny ślad? Jeśli na choć jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć „tak”, to zgłoś się do konkursu Klimatyczny Człowiek Roku!

Jury konkursu wyłoni maksymalnie czterech uczestników etapu finałowego – głosowania internetowego, które odbędzie się w dniach od 16 do 31 października br. W drodze tego głosowania internauci wyłonią zwycięzcę, a pozostali finaliści otrzymają wyróżnienia.

Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł Klimatycznego Człowieka Roku oraz nagrodę pieniężną w wysokości 13 000 zł brutto, a pozostali finaliści – tytuły finalistów konkursu oraz nagrody pieniężne po 4 000 zł brutto.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.gov.pl. Znajdą tam Państwo m.in. regulamin i formularz konkursowy. Kandydatury należy składać osobiście.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontakt: tel.: +48 507 822 391, +48 797 524 602 lub e-mail: klimatycznyczlowiekroku@ios.edu.pl

Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej UMiG Piaseczno