Oddaj krew w Piasecznie 2026

119
Ilustracja. Mobilny Punkt Poboru Krwi - krwiobus przed Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 49 - maj 2021
foto Marcin Borkowski

Realizacja poboru krwi w 2026 roku w Piasecznie odbywa się w godz. 9.00-13.00 przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5 w Piasecznie, postój na łączniku przed urzędem – wejście od strony skweru Kisiela) w pierwszą środę co drugi miesiąc, zgodnie z harmonogramem:

♥ 7 stycznia
♥ 4 marca
♥ 6 maja
♥ 3 czerwca
♥ 5 sierpnia
♥ 7 października
♥ 2 grudnia

Co drugi miesiąc w czwartki, pobór krwi będzie przeprowadzany przy CMP Piaseczno przy ul. Puławskiej 49, zgodnie z poniższym harmonogramem:

♥ 5 lutego
♥ 2 kwietnia
♥ 2 lipca
♥ 3 września
♥ 5 listopada

UWAGA: RCKiK w Warszawie zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w planie akcji krwiodawstwa na każdym etapie jej realizacji. W dniu oddania krwi przed udaniem się na akcję krwiodawstwa prosimy o sprawdzenie ewentualnych zmian w planie na stronie internetowej www.rckik-warszawa.com.pl.

źródło: www.rckik-warszawa.com.pl/gdzie-i-kiedy-oddac-krew/