Piaseczno i kompetencje przyszłości – VII debata strategiczna

1095

Burmistrz zaprasza na kolejną debatę w ramach przygotowywanej Strategii Gminy Piaseczno do roku 2040, której tematem będą Kompetencje przyszłości. Film uzupełniony jest o transkrypcję.

Przed nami siódma debata strategiczna. 27 kwietnia 2023 roku porozmawiamy z ekspertami na temat kompetencjach przyszłości. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji z ekspertami.

Podczas kolejnej debaty w ramach budowy Strategii Rozwoju Gminy Piaseczno do roku 2040 będziemy rozmawiać o kompetencjach przyszłości. Jak zadbać o to, aby zarówno młode pokolenia, ale też osoby starsze mogły dostosowywać poziom ich wiedzy i umiejętności do zmieniającej się rzeczywistości i potrzeb rynkowych? Jak wyglądał będzie lokalny rynek pracy w perspektywie kilkunastu najbliższych lat? Jak przygotowywać się do zmieniających trendów i oczekiwań? Jak edukować w sposób nowoczesny nie tylko młodzież, ale dostosowywać też umiejętności dorosłych i seniorów do aktualnych potrzeb? Czym jest sztuczna inteligencja i czy będzie miała też zastosowanie w samorządzie przyszłości?

Ilustracja Zaproszenie na debatę Piaseczno i kompetencje przyszłości
Zaproszenie na debatę Piaseczno i kompetencje przyszłości

Zainteresowane osoby zapraszamy 27 kwietnia 2023 roku o godz. 18.00 do sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5. Osoby, które nie będą mogły pojawić się na debacie w budynku urzędu, zachęcamy do oglądania transmisji online ze spotkania na Facebooku Gminy Piaseczno: www.fb.com/GminaPiaseczno.

Nagranie transmisji z debaty: www.facebook.com

Więcej informacji na temat debat z ekspertami, można znaleźć na podstronie: STRATEGIA ROZWOJU GMINY PIASECZNO.

Pobierz: Piaseczno i kompetencje przyszłości – podsumowanie debaty (745 KB)