Piaseczno w zdrowiu i kondycji – V debata strategiczna

1369
Ilustracja Piaseczno w zdrowiu i kondycji
Zaproszenie na debatę Piaseczno w zdrowiu i kondycji

Burmistrz zaprasza na kolejną debatę w ramach przygotowywanej Strategii Gminy Piaseczno do roku 2040, której tematem będzie zdrowie i kondycja. Film uzupełniony został o transkrypcję.

Przed nami piąta z siedmiu debat strategicznych. 13 kwietnia 2023 roku porozmawiamy z ekspertami na temat zdrowia i kondycji. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji z ekspertami.

Kontynuujemy serię debat tematycznych z ekspertami w ramach prac nad Strategią Rozwoju Gminy Piaseczno do roku 2040. Najbliższe spotkanie zatytułowane „Piaseczno w zdrowiu i kondycji”, poświęcone będzie szeroko rozumianej kulturze zdrowia oraz profilaktyce zdrowotnej. Planowane tematy do poruszenia: kultura zdrowia, profilaktyka zdrowotna, zdrowie a środowisko, w którym żyjemy, technologie na rzecz zdrowia, kultura fizyczna, aktywność fizyczna, opieka zdrowotna, potrzeby różnych grup społecznych, koszty chorób, dostępność do opieki zdrowotnej.

Ilustracja Piaseczno w zdrowiu i kondycji
Zaproszenie na debatę Piaseczno w zdrowiu i kondycji

Zainteresowane osoby zapraszamy 13 kwietnia 2023 roku o godz. 18.00 do sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5. Osoby, które nie będą mogły pojawić się na debacie w budynku urzędu, zachęcamy do oglądania transmisji online ze spotkania na Facebooku Gminy Piaseczno: www.fb.com/GminaPiaseczno.

NAGRANIE Z DEBATY NA FB: www.fb.watch/jU6LFIM2Jn

Więcej informacji na temat debat z ekspertami, można znaleźć na podstronie: STRATEGIA ROZWOJU GMINY PIASECZNO.

Pobierz: Piaseczno w zdrowiu i kondycji – podsumowanie debaty (749 KB)