Piknik rodzinny z grą terenową z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny

UWAGA: Zmiana miejsca startu gry terenowej. Na wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami czekamy na skwerze Kisiela w Piasecznie (plac z hipopotamami przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5). Zaczynamy od godz. 12.00. Ostatnie wejście na grę o godz. 15.40.

УВАГА: Змінилося місце початку польової гри. Чекаємо на вас на площі Кисела в П’ясечно (площа з бегемотами при П’ясечному міському управлінні, вул. Костюшкі, 5). Ми починаємо о 12.00. Останній запис на гру о 15.40.


Piknik Rodzinny z grą terenową o emocjach w Piasecznie na Międzynarodowy Dzień RodzinyZapraszamy na otwarty Piknik Rodzinny połączony z bezpłatną, interaktywną grą miejską „ARCHIPELAG EMOCJI – Wyprawa w nieznane. Zostań Pogromcą Emocji!”, który odbędzie się 15 maja 2022 roku w Piasecznie.

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji Akademia Rodziny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na Piknik Rodzinny połączony z bezpłatną, interaktywną grą miejską, której motywem przewodnim będą emocje. Celem wydarzenia będzie zaoferowanie rodzinom z Piaseczna atrakcyjnej i pożytecznej formy spędzenia czasu razem oraz wzmocnienie w rodzinach umiejętności zarządzania emocjami i relacjami. Wydarzenie będzie bezpłatne, a na gości czeka wiele atrakcji.

Wydarzenie najlepiej rozpocząć od udziału w grze terenowej, której start będzie zorganizowany na skwerze Kisiela w Piasecznie. Gra terenowa „ARCHIPELAG EMOCJI – Wyprawa w nieznane. Zostań Pogromcą Emocji!” została przygotowana w szczególności dla rodzin z dziećmi w wieku 6-13 lat. To kolejna gra realizowana w Piasecznie przez Na Trzepaku. Poprzednie gry zostały docenione przez liczne rodziny z Piaseczna, więc mamy nadzieję, że i ta spodoba się mieszkańcom.

Podczas bezpłatnej gry terenowej “ARCHIPELAG EMOCJI – Wyprawa w nieznane! Zostań Pogromcą Emocji!” unikatowej, edukacyjnej gry terenowej o emocjach, dzieci i całe rodziny we wciągającej formie gry detektywistycznej poznają rodzaje emocji (łatwych i trudnych), nauczą się rozpoznawać emocje swoje i innych oraz sami zdecydują, jak można sobie z nimi radzić, stworzą koło kolorów emocji, będą mieli okazję porozmawiać o emocjach w rodzinie, szkole, otoczeniu, wzmocnią poczucie mocnych stron i sprawczości. Rodziny w poszukiwaniu zaginionych emocji odwiedzą kolejne Wyspy Emocji – każda z wysp to jedna emocja. Na trasie gry rodziny będą wykonywać kolejne zadania i zbierać doświadczenia równe Emocjom tj.: Radość, Miłość, Smutek, Złość, itd. Zadania na punktach gry terenowej wciągną każdego członka rodziny, ponieważ będą wśród nich wyzwania sportowe, plastyczne lub logiczne.

Gra o emocjach uczy dzieci i rodziców, z jakimi emocjami trzeba się mierzyć, jaka jest wartość i funkcja emocji, skąd się biorą, jak o nich rozmawiać i jak sobie z nimi radzić.

Po grze, której trasa doprowadzi uczestników do lokalizacji Pikniku na Stadionie Miejskim GOSIR w Piasecznie (ul. 1 Maja 16), goście imprezy będą mogli m.in. wziąć udział w konkursach sportowych, skorzystać z zabawy na dmuchańcach, oglądać szczudlarzy czy jeść watę cukrową.

Zarówno gra terenowa, jak i całe wydarzenie, są organizowane w polskiej i ukraińskiej wersji językowej. Zaoferowanie gry w języku ukraińskim pozwoli cieszyć się rodzinnym czasem i chwilą normalności również rodzinom naszych sąsiadów z Ukrainy.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/446748517211243/

 

Rodzinny piknik z okazji Międzynarodowego Dnia RodzinyСімейна академія у Муніципально-комунальному центрі соціального забезпечення м. Пясечно запрошує дітей із ґміни Пясечно разом із батьками чи опікунами на безкоштовний пікнік з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

У програмі:
– сімейна теренова гра про емоції в польсько-українській мовній версії «Архіпелаг емоцій – подорож у невідоме!»
(Старт: на площі Кисела в П’ясечно (площа з бегемотами при П’ясечному міському управлінні, вул. Костюшкі, 5)о 12.00, фініш: Міський стадіон у Пясечно – вул. 1 Мая (Maja),16)
– сімейний пікнік з атракціонами: анімації для дітей, надувні гірки, розпис на обличчі, фотозона, мильні бульбашки, цукрова вата, ходулі, змагання з призами з нагоди 100-річчя спорту в Пясечно та багато інших атракцій.

Також буде можливість спостерігати за боротьбою польських спортсменів, які цього дня візьмуть участь у Меморіалі Славомира Рослона (Sławomira Rosłona).
Пікнік відбудеться з 13:00 до 18:00 на Міському стадіоні в Пясечно – вул. 1 Мая (Maja),16. Зустрінемось у неділю, 15 травня 2022 р. Чекаємо на кожного, не пропустіть нашого заходу!

Plakat wydarzenia Piknik rodzinny oraz gra terenowa z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny