Konkurs: Podejmij wyzwanie: przeciwdziałaj niskiej emisji!

947

Aktualizacja:

Są jeszcze wolne miejsca dla chętnych do udziału w konkursie “Podejmij wyzwanie: przeciwdziałaj niskiej emisji”, wobec czego serdecznie zachęcamy do podjęcia rywalizacji i jak najszybszego zgłaszania uczestnictwa (termin rejestracji zgłoszeń został przedłużony do 19 września 2019 r. do godziny 16:00; zgłoszenia należy przynosić do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Wojska Polskiego 54, Piaseczno, pokój nr 10).

Przypominamy, że na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody (bony upominkowe do jednej z popularnych sieci sklepów o wartości 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca; drugie miejsce zostanie nagrodzone bonem o wartości 400 zł, a trzecie – 300 zł). Udział w konkursie jest bezpłatny!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w załączonym regulaminie, na stronie konkursu: https://grygminne.pl/piaseczno2019/ lub pod linkiem:
https://piaseczno.eu/podejmij-wyzwanie-przeciwdzialaj-niskiej-emisji/


Serdecznie zapraszamy do udziału w internetowym konkursie ekologicznym „Podejmij wyzwanie: przeciwdziałaj niskiej emisji”.

Jego celem jest popularyzowanie wśród lokalnej społeczności wiedzy na temat przyczyn i skutków zjawiska tzw. niskiej emisji, a także promowanie działań pozwalających na ograniczanie i przeciwdziałanie zanieczyszczeniom powietrza.

Konkurs „Podejmij wyzwanie: przeciwdziałaj niskiej emisji” odbywać się będzie online za pośrednictwem strony internetowej https://grygminne.pl/piaseczno2019/. Na ww. stronie, począwszy od 25 września 2019 r. przez cztery kolejne tygodnie w każdą środę publikowane będą zadania konkursowe. Ich wykonanie będzie wymagało wiedzy merytorycznej, zmysłu estetycznego oraz poczucia humoru. Uczestnik będzie mógł rozwiązać wszystkie cztery zadania, bądź tylko niektóre z nich. Rozwiązania będą przesyłane przez uczniów w formie plików elektronicznych (popularne formaty, np. doc, docx, pdf, jpg, tiff), dzięki czemu uczestnicy nie będą zmuszeni do składania prac konkursowych w siedzibie organizatora.

W wyłonieniu zwycięzców konkursu poza jury będą brali udział Internauci. Pod ogólnodostępne głosowanie internetowe zostaną skierowane prace stanowiące rozwiązania dwóch zadań, natomiast pozostałe prace oceni jury.

Na stronie konkursu znajdą się również rankingi uczestników informujące o liczbie punktów przyznanych za wykonanie poszczególnych zadań oraz o miejscu zajmowanym przez każdego z uczniów w klasyfikacji ogólnej konkursu.

Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody: zwycięzca otrzyma bon upominkowy
do jednej z popularnych sieci sklepów o wartości 500 zł, drugie miejsce zostanie nagrodzone bonem o wartości 400 zł, a trzecie – 300 zł.

Do konkursu mogą przystąpić uczniowie, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą uczęszczali do klas VI – VIII szkół podstawowych zamieszkali lub uczący się na terenie gminy Piaseczno (uczniowie, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uczęszczają do klas V – VII szkół podstawowych).

Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Wojska Polskiego 54, 05 – 500 Piaseczno) czytelnie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia, którego wzór wraz z regulaminem można otrzymać w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno lub pobrać ze strony internetowej https://grygminne.pl/piaseczno2019/rejestracja/.
Do konkursu zostanie dopuszczonych 50 osób, które jako pierwsze złożą wypełnione zgłoszenie.

Na zgłoszenia czekamy w terminie od 13 sierpnia 2019 r. do 13 września 2019 r.
Udział w konkursie jest bezpłatny.

POBIERZ:

Zgłoszenie – niska emisja

Regulamin – niska emisja