Profesjonalny networking w Centrum Przedsiębiorczości

673
Szkolenie LinkedIn Profesjonalny networking w Centrum Przedsiębiorczości

Kwiecień w Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie upłynie pod hasłem profesjonalnego networkingu biznesowego.

Networking jest często wykorzystywany jako sposób na efektywne dotarcie do potencjalnych klientów. Celem networkingu jest szybkie i efektywne nawiązanie relacji biznesowych przez uczestników. Chcielibyśmy, aby piaseczyńscy przedsiębiorcy mogli w pełni korzystać z tego narzędzia, dlatego zapraszamy na szkolenie „Profesjonalny networking biznesowy”, które odbędzie się w czwartek 13 kwietnia 2023 r.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jakie są kanały pozyskiwania nowych kontaktów i jaka jest ich skuteczność, zmierzą się z obawami i mitami dotyczącymi networkingu, poznają zasadę „givers gain”, dowiedzą się, gdzie szukać wartościowych eventów, poznają pięcioelementową taktykę networkingową na eventach (PPPPP) oraz najważniejsze przyczyny niepowodzeń, dowiedzą się, w jaki sposób zamienić kontakty na kontrakty, a także jaka jest rola LinkedIn we współczesnym networkingu. Szkolenie będzie wstępem do cyklu popołudniowych spotkań networkingowych, z których pierwsze w tym roku odbędzie się we wtorek 25 kwietnia. Spotkanie będzie moderowane przez profesjonalnych animatorów networkingu biznesowego. Moderatorzy ułatwiają poznawanie się i odnajdywanie osób o zbieżnych potrzebach zawodowych.

Spośród innych wydarzeń w Centrum Przedsiębiorczości warto wymienić dwudniowe warsztaty „Efektywne zarządzanie dla młodych menadżerów”, które odbędą się w dniach 18–19 kwietnia br. W trakcie warsztatów zastanowimy się, jakie są najważniejsze funkcje menadżera i jak budować swój autorytet w pracy, poznamy style zarządzania i dowiemy się, czym jest zarządzanie sytuacyjne, a także jak planować, wyznaczać cele, delegować zadania oraz jak zbudować zgrany zespół i zarządzać nim.

Szczegóły dotyczące zapisów na wydarzenia, a także informacje na temat innych działań realizowanych w Centrum Przedsiębiorczości znajdą Państwo na stronie internetowej Centrum (www.przedsiebiorcze.piaseczno.eu) w zakładce „Aktualności”.