V sesja Rady Miejskiej w Piasecznie

732
V sesja Rady Miejskiej w Piasecznie
V sesja Rady Miejskiej w Piasecznie

19 czerwca 2024 roku o godz. 9.00 zapraszamy na V sesję Rady Miejskiej w Piasecznie, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5.

Zachęcamy mieszkańców do oglądania transmisji online na żywo, która będzie dostępna na łamach serwisu internetowego: esesja.tv

Porządek obrad: www.piaseczno.esesja.pl

—————

Podczas sesji odbędzie się przedstawienie “Raportu o stanie Gminy Piaseczno w 2023 roku“, debata dotycząca raportu oraz podejmowana będzie uchwała w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta i Gminy Piaseczno wotum zaufania.

Pobierz: Raport o stanie Gminy Piaseczno za 2023 rok (PDF, 22.4 MB)

—————

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie informuje o terminie Sesji Rady Miejskiej w Piasecznie, na której przedstawiony zostanie „Raport o stanie Gminy w 2023 roku ” wraz z debatą, w której Mieszkańcy mają możliwość udziału.

Zgodnie z art. 28 aa ust. 1 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r. poz. 609 ze zm.) Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno przedstawił „Raport o stanie Gminy w 2023 roku”. Uprzejmie informuję, że w dniu 19 czerwca 2024 r. o godz. 9.00 podczas 5. Sesji Rady Miejskiej w Piasecznie odbędzie się debata nad „Raportem o stanie Gminy w 2023 roku “, w której mogą zabierać głos Mieszkańcy.

Liczba Mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15. Pisemne zgłoszenie Mieszkańca do udziału w debacie, poparte podpisami co najmniej 50 osób, należy adresować do Przewodniczącej Rady Miejskiej w Piasecznie i złożyć w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, w godzinach pracy Urzędu, najpóźniej w dniu poprzedzającym Sesję, tj. 18 czerwca 2024 r. do godz. 16.00.

Pliki do pobrania:
Pismo Przewodniczącej Rady Miejskiej w Piasecznie na temat przyjmowania zgłoszeń do udziału w debacie na temat raportu
Wniosek zgłoszenia do udziału w debacie na temat raportu o stanie gminy za 2023 rok