Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

2179
Tabliczka wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej
Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej

Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno zwołuje zebrania wiejskie w celu dokonania wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich, które będą funkcjonować na terenie sołectw gminy Piaseczno.

Chcielibyście zostać sołtysem lub chcecie mieć wpływ na to kto nim zostanie? Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wyborach sołeckich. Prosimy mieszkańców o zapoznanie się z harmonogramem spotkań w poszczególnych sołectwach:

Sołectwo Data zebrania I termin II termin Miejsce
1 Bąkówka 09.09.2021 19:00 19:15 Klub Kultury
w Woli Gołkowskiej
ul. Jemioły 11
2 Baszkówka 10.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa
w Głoskowie
ul. Millenium 76
3 Głosków Wieś 13.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa
w Głoskowie
ul. Millenium 76
4 Robercin 14.09.2021 19:00 19:15 świetlica w Robercinie
ul. Orzechowa 12
5 Zalesie Górne 15.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa
w Zalesiu Górnym
ul. Sarenki 20
6 Gołków 15.09.2021 19:00 19:15 Świetlica w Gołkowie
ul. Gołkowska 41
7 Chyliczki 16.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa
w Chylicach
ul. Dworska 2
8 Szczaki 16.09.2021 19:00 19:15 Dom sołecki w Szczakach
ul. Mrokowska 21a
9 Łbiska 17.09.2021 19:00 19:15 Zespół Szkół Specjalnych Pęchery – Łbiska
ul. Chrobrego 83
10 Chylice 20.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Chylicach ul. Dworska 2
11 Wólka Pracka 20.09.2021 19:00 19:15 Dom sołecki w Szczakach
ul. Mrokowska 21a
12 Głosków – Letnisko 21.09.2021 19:00 19:15 Przedszkole nr 6 Głosków
ul. Parkowa 8
13 Antoninów – Kuleszówka 21.09.2021 19:00 19:15 świetlica w Mieszkowie
ul. Malinowa 10
14 Jesówka 22.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym
ul. Sarenki 20
15 Grochowa-Pęchery 22.09.2021 19:00 19:15 OSP Grochowa
ul. Z. Pawlaka 26, Grochowa
16 Jazgarzew 23.09.2021 19:00 19:15 OSP Jazgarzew
ul. Główna 31, Jazgarzew
17 Orzeszyn-Pilawa 24.09.2021 19:00 19:15 OSP Chojnów
ul. Klonowa 16, Orzeszyn
18 Siedliska 27.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Chylicach ul. Dworska 2
19 Wola Gołkowska 28.09.2021 19:00 19:15 Klub Kultury w Woli Gołkowskiej
ul. Jemioły 11
20 Henryków – Urocze 28.09.2021 19:00 19:15 OSP Złotokłos
ul. 3-go Maja 30, Złotokłos
21 Żabieniec 29.09.2021 19:00 19:15 budynek LKS Jedność w Żabieńcu ul. Leśna 20
22 Runów 29.09.2021 19:00 19:15 Klub Kultury w Runowie
ul. Dobra 63
23 Mieszkowo 30.09.2021 19:00 19:15 świetlica w Mieszkowie
ul. Malinowa 10
24 Wólka Kozodawska 30.09.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa w Jazgarzewie
ul. Szkolna 10
25 Złotokłos 01.10.2021 19:00 19:15 OSP Złotokłos
ul. 3-go Maja 30, Złotokłos
26 Bobrowiec 04.10.2021 19:00 19:15 sala sołecka
w OSP Bobrowiec
ul. Mazowiecka 27
27 Bogatki 05.10.2021 19:00 19:15 Klub Kultury
w Bogatkach
ul. Królewska 91
28 Jastrzębie 06.10.2021 19:00 19:15 Dom Weselny “Maria” Jastrzębie
ul. Ptaków Leśnych 20
29 Julianów 07.10.2021 19:00 19:15 Szkoła Podstawowa
w Józefosławiu
ul. Kameralna 11
30 Chojnów 08.10.2021 19:00 19:15 OSP Chojnów
ul. Klonowa, Orzeszyn