24 lipca 2026 roku o godzinie 21.30 zapraszamy na film pt.: „KOPNĘŁABYM CIĘ GDYBYM MOGŁA”, który będzie wyświetlony na skwerze Kisiela w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego.
KOPNĘŁABYM CIĘ GDYBYM MOGŁA – amerykański dramat psychologiczny z 2025 roku, napisany i wyreżyserowany przez Mary Bronstein. W roli matki, która w wyniku ciągłego stawiania czoła licznym przeszkodom popada w załamanie nerwowe, występuje Rose Byrne.
Więcej informacji: Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2026



