Nasz Dzień Kobiet – spotkanie w Piasecznie

143
Plakat spotkania Nasz Dzień Kobiet w Piasecznie
Nasz Dzień Kobiet - spotkanie w Piasecznie

12 marca 2024 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kobiet zorganizowane przez Pracownię Rozwoju Osobistego. Będzie to okazja aby się poznać, zastanowić nad swoimi mocnymi stronami i marzeniami oraz porozmawiać. Wstęp wolny. Miejsce: Dworzec Kultura, Dworcowa 9, Piaseczno.

Zwykły dzień. Praca, odebranie dzieci ze szkoły, zakupy, gotowanie obiadu, pranie…. Brzmi znajomo? W natłoku codziennych obowiązków zapominamy o chwili dla siebie – takim momencie zatrzymania.

Aby odczarować tę zwyczajność, zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie, podczas którego spędzisz czas w gronie innych Kobiet, czerpiąc z siebie, dzieląc się tym co najlepsze i inspirując się nawzajem. Bo nikt nie zrozumie Cię lepiej niż druga Kobieta – czująca podobnie, choć z innymi doświadczeniami.

Pragniemy pokazać Ci wartość wsparcia innych Kobiet, moc wzajemnych relacji i potęgę czystej radości z bycia razem. Podczas spotkania będzie okazja, aby poznać się lepiej, zastanowić nad swoimi mocnymi stronami i marzeniami. Nie zabraknie również czasu na rozmowy i poczęstunek.

Spotkanie poprowadzą Magdalena Knitter, koordynatorka Pracowni Rozwoju Osobistego i Bogumiła Rososzczuk, kierowniczka Dworca Kultura.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/1376945536260621