Ostatnia sesja w Paryżu w Kinie Plenerowym w Piasecznie

22
Ostatnia sesja w Paryżu
Ostatnia sesja w Paryżu

7 sierpnia 2026 roku o godzinie 21.00 zapraszamy na film pt.: „OSTATNIA SESJA W PARYŻU”, który będzie wyświetlony na skwerze Kisiela w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego.

OSTATNIA SESJA W PARYŻU – francuski thriller z 2025 roku w reżyserii Rebecci Zlotowski z główną rolą Jodie Foster; psychiatrka Lilian Steiner rozpoczyna własne śledztwo, gdy nabiera przekonania, że śmierć jej pacjentki była morderstwem.

Więcej informacji: Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2026

Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2026
Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2026