Kolonia Artystyczna w Zalesiu Dolnym

6298
Kolonia artystyczna to miejsce, gdzie życie staje się kształtem sztuki
Kolonia artystyczna to miejsce, gdzie życie staje się kształtem sztuki

Kolonia artystyczna to miejsce, gdzie życie staje się kształtem sztuki. Kolonia artystyczna to nie tylko plenerowa praca twórcza, to także to styl życia i codzienność. Styl rozpowszechniony na początku XX wieku m.in. w Kazimierzu nad Wisłą, Zakopanem, oraz w podkrakowskich Bronowicach. To tam przyjeżdżali artyści czy pisarze, by móc czerpać twórcze inspiracje z szeroko pojmowanego krajobrazu.

Zalesie Dolne to miejsce, gdzie równie chętnie przyjeżdżali i osiedlali się artyści, pisarze, inteligencja. Ten stan trwa do dzisiaj.

Miejsce, które otworzyliśmy dla Państwa jest wyjątkowe i dlatego tutaj chcielibyśmy zapraszać najlepszych artystów, polskich rękodzielników, udostępniać i sprzedawać ich twórczość oferując Państwu wydarzenia kulturalne w pięknym zalesiańskim plenerze.

Kolonia Artystyczna oferuje sztukę współczesną, atrakcyjne i unikatowe przedmioty do wyposażenia wnętrz, idealne na prezenty ślubne i okolicznościowe.

Kolonia Artystyczna to magiczne miejsce oferujące również wydarzenia kulturalno-artystyczne:

• spotkania z artystami

• wystawy

• koncerty

• promocje książki

• rozmowy o sztuce

Wybierz się na spacer po zalesiańskich okolicach i zatrzymaj się przy ulicy Dębowej nieopodal alei Kasztanów. Posłuchaj z nami muzyki, porozmawiaj, wypij herbatę.

Jeśli kochasz klimat przedwojennych domów, wśród stuletnich dębów, wierzymy, że nie rozczarujesz się. Jeśli jeszcze nie znasz podmiejskich klimatów popróbuj, posmakuj.

Zapraszamy do willi Jastrzębiec.

Powitamy Cię z przyjemnością i damy powody do zauroczenia.

Kolonia Artystyczna

Piaseczno – Zalesie Dolne

ul. Dębowa 3

tel: +48 602 20 20 20

+48 508 12 39 96

e-mail: kolonia.art@gmail.com

www.koloniaartystyczna.pl

zapraszamy w piątki, soboty, niedziele w godz. 13-20

w innych terminach po uzgodnieniu telefonicznym