Charytatywny przejazd koleją wąskotorową dla Edyty Banasiewicz

183
Charytatywny przejazd koleją wąskotorową dla Edyty Banasiewicz
Charytatywny przejazd koleją wąskotorową dla Edyty Banasiewicz

25 lutego 2024 roku zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa organizuje specjalny charytatywny przejazd koleją, a cały dochód z tej inicjatywy zostanie przeznaczony na pomoc Edycie Banasiewicz – mieszkance gminy Piaseczno, która zmaga się z zanikiem mięśni i zbiera fundusze na specjalny samochód, który ułatwi jej codzienne obowiązki.Edyta Banasiewicz to osoba znana i ceniona w gminie Piaseczno. Mimo ograniczeń ruchowych, aktywnie angażuje się w życie społeczności lokalnej, dążąc do likwidacji barier architektonicznych i organizując inspirujące wydarzenia aktywizujące. Od lat działa na rzecz poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych, podkreślając ich twórczy potencjał.

Dołączcie do naszej inicjatywy, aby wspólnie tworzyć pozytywne zmiany i wesprzeć Edytę w realizacji jej marzeń. Szlak wąskotorowej kolei stanie się miejscem solidarności, a każdy uczestnik tego charytatywnego przejazdu wniesie cenny wkład w pomoc potrzebującej osobie.

Wyjazd pociągu specjalnego planowany jest o godzinie 11.00 ze stacji Piaseczno Miasto, zlokalizowanej przy ulicy Henryka Sienkiewicza 14 w Piasecznie.

W trakcie przejazdu zaplanowano postój w urokliwym siedlisku turystycznym Runów, gdzie na uczestników przejazdu będzie czekało ognisko. Prowiant uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

Bilety na przejazd można zakupić w przedsprzedaży internetowej oraz w biurze kolei (poniedziałek-piątek w godzinach 8.00-16.00). Obowiązuje specjalna taryfa-dobrowolne bilety cegiełki w cenie 30, 50 i 100 zł.

Więcej informacji pod numerem telefonu 607 155 188 lub drogą mailową: turystyka@kolejka-piaseczno.pl.

Dziękujemy za Waszą hojność i otwarte serca na pomoc drugiemu człowiekowi!