Czarne i Białe Teatr Pod Orzełkiem – Bajkowa Niedziela w Piasecznie

445
Plakat wydarzenia Czarne i Białe Teatr Pod Orzełkiem - Bajkowa Niedziela w Piasecznie
Czarne i Białe Teatr Pod Orzełkiem - Bajkowa Niedziela w Piasecznie

10 października 2021 roku o godz. 14.00 i 16.00 w ramach cyklu Bajkowa Niedziela w Piasecznie odbędzie się występ teatru Pod Orzełkiem, który przedstawi spektakl pn.: Czarne i Białe. Miejsce: Dom Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. O godz. 16.00 transmisja online na FB Centrum Kultury. Bilety 15 zł.

Poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej rzeczywistości. Poznają perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

TEATR POD ORZEŁKIEM to profesjonalni aktorzy lalkarze, absolwenci Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Akademii Teatralnej w Warszawie, prezentujący swoje umiejętności w kraju i za granicą. Teatr założył MARIUSZ ORZEŁEK.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/2048434325314578/