Depresja i uzależnienia u młodzieży – Akademia Czujnego Rodzica

370
Depresja i uzależnienia u młodzieży - Akademia Czujnego Rodzica
Depresja i uzależnienia u młodzieży - Akademia Czujnego Rodzica

23 listopada 2023 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Akademii Czujnego Rodzica o depresji i uzależnieniach młodzieży. Spotkanie poprowadzi Aneta Tarnacka – psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14.

Tytuł spotkania: Depresja i uzależnienia u młodzieży. Zapraszamy Rodziców, Specjalistów i Nauczycieli. W spotkaniu wezmą udział również rodzice dziecka z doświadczeniem uzależnienia, którzy przedstawią problem ze swojej perspektywy.

Wydarzenie będzie okazją do poznania mechanizmu uzależnień behawioralnych, depresji oraz ich przyczyn i sposobów leczenia. Będą Państwo mieli możliwość zadawania pytań specjaliście oraz wysłuchania historii rodziców, którzy przeszli drogę uzależnienia i odwyku u swojego dziecka.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14 dostępnej dla osób ze szczególnymi potrzebami. Przed budynkiem znajduje się parking, na którym wyznaczono miejsca dla osób z niepełnosprawnościami. Do wejścia do budynku oraz sali konferencyjnej prowadzą podjazdy o niskim stopniu nachylenia. W budynku znajduje się toaleta przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Jeśli posiadasz inne potrzeby w zakresie dostępności poinformuj nas o tym telefonicznie 22 756 62 54 wew. 124 lub poprzez e-mail wzs@piaseczno.pl lub sms 797 047 560.