Justyna Bacz – koncert piosenki francuskiej – Józefest Józefosław

731
Justyna Bacz
Justyna Bacz

24 września 2023 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert piosenki francuskiej, podczas którego wystąpi Justyna Bacz. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Józefest! Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Justyna Bacz to piosenkarka, lingwistka, pedagog, autorka przekładów piosenek z jez. francuskiego, rosyjskiego, autorka tekstów i muzyki. W 2018 r. Odznaczona kawalerskim Orderem Szuki i Literatury (Chevalier de l’Ordre des Arts et des Lettres) przez francuskie Ministerstwo Kultury i Komunikacji. Zdobyła szereg nagród na festiwalach piosenki. Śpiewała w m.in. Teatrze Clavel i w Instytucie Polskim w Paryżu, w Teatrze Małym, Teatrze GO, w Teatrze Kamienica w Warszawie, na Scenie Kanonicza Teatru Ludowego w Krakowie. Swoje recitale grała kilkakrotnie na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA odbywającym się w Warszawie. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z piosenką francuską w wykonaniu tej wspaniałej artystki.


Justyna Bacz Non, je ne regrette rien muz. Charles Dumont sł. Michel Vaucaire. Film zawiera napisy.

Organizatorem jest Centrum Kultury w Piasecznie / Klub Kultury w Józefosławiu oraz Gmina Piaseczno. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Informacja powiązana tematycznie:
JÓZEFEST W JÓZEFOSŁAWIU 2023

PLAKAT JÓZEFEST W JÓZEFOSŁAWIU 2023
JÓZEFEST W JÓZEFOSŁAWIU 2023