Koncert charytatywny dla Edyty Banasiewicz w Piasecznie

892
Plakat koncert charytatywny dla Edyty Banasiewicz w Piasecznie
Koncert charytatywny dla Edyty Banasiewicz

Zapraszamy na charytatywny koncert dla Edyty Banasiewicz, który odbędzie się 4 lutego 2024 roku o godz. 18.00. Miejsce Restauracja Odjazd, ul. Sienkiewicza 14, Piaseczno (wejście od strony ul. Wojska Polskiego).

Program koncertu:
18.00 – Czarny Sen
19.00 – Big Band Dla Frajdy
20.00 – Czarny Lud

Podczas koncertu będą zbierane pieniądze do puszek na dostosowany samochód do przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku dla Edyty Banasiewicz.

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Edyta, choruję na zanik mięśni. To choroba, która z każdym dniem potrafi coś zabrać, ograniczyć czynności, które jeszcze wczoraj można było wykonać samodzielnie. Pomimo choroby staram się żyć w miarę samodzielnie, realizować swoje plany i marzenia. Na codzień poruszam się elektrycznym wózkiem. Jest on moimi nogami i samochodem zarazem. Niestety zimą coraz trudniej dostać mi się wózkiem do Piaseczna. Bardzo by mi pomógł w tym dostosowany samochód, taki do którego mogę wjechać wózkiem bez przesiadania się. Jestem już krok od spełnienia tego marzenia, na drodze do którego stoi 80 000 zł – tyle brakuje mi do zapłacenia za samochód. Trwa również zbiórka na stronie internetowej: helpuj.pl.

Zapraszam do udziału w koncercie, podczas którego zbieramy datki do puszek. Puszki zostały zarejestrowane i dostarczone przez fundację AVALON. Koncert został zorganizowany dzięki wspaniałomyślności i wielkim sercom osób, które zgodziły się dla mnie zagrać oraz udostępnić miejsce! Gwiazdami wieczoru będą @Czarny Sen, @Big Band dla Frajdy, @Czarny Lud. Podczas koncertu restauracja ODJAZD będzie czynna. Można zamawiać jedzenie, napoje i bawić się dobrze przy muzyce na żywo. Zapraszamy! Do zobaczenia 4 lutego o godzinie 18.00.

Wydarzenie na FB: www.fb.com/events/1380531152822802/1380531162822801

Plakat koncert charytatywny dla Edyty Banasiewicz w Piasecznie
Koncert charytatywny dla Edyty Banasiewicz w Piasecznie