Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej w Piasecznie

815
Zdjęcie grupowe Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej
XX Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej

25-26 listopada 2023 r. na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się kolejna edycja Memoriału Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej. To już dwudziesta jubileuszowa edycja turnieju, na którym spotykają się najlepsze amatorskie ekipy głównie z rejonu Piaseczna, Konstancina, Warszawy jak i Przysuchy czy Białegostoku.

Turniej ma na celu popularyzację siatkówki jako atrakcyjnej formy wspólnego spędzania czasu, integrację środowiska lokalnego, a przede wszystkim – uczczenie pamięci wybitnego sportowca, złotego medalistę Mistrzostw Świata i Mistrza Olimpijskiego Wiesława Gawłowskiego. Organizatorzy co roku starają się urozmaicać przebieg imprezy: raz zorganizowano równolegle turniej w piłkę siatkową dziewcząt; innym razem dopuszczono do gry także profesjonalnych zawodników, by amatorzy mogli doświadczyć gry na najwyższym poziomie, jeszcze w innym roku wyświetlono specjalnie zrealizowany film o patronie imprezy. W czasie jubileuszowego X Memoriału zorganizowano wystawę poświęconą Wiesławowi Gawłowskiemu oraz historii samego Memoriału.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników siatkówki do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Oficjalne rozpoczęcie XX Memoriału Wiesława Gawłowskiego odbędzie się w sobotę 25 listopada br. około godzinie 15.00. 20 drużyn podzielone na 4 grupy. Rozpoczęcie grup porannych 25.11.2023 r. godzina 8.30.

Strona organizatora: www.memorialgawlowskiego.pl
FB: www.fb.com/MemorialWieslawaGawlowskiegoWPilceSiatkowej/

Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej
XX Memoriał Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej Piaseczno 2023