Piaseczyńskie integracje – spotkanie networkingowe

317
Plakat Piaseczyńskie integracje - spotkanie networkingowe
Piaseczyńskie integracje - spotkanie networkingowe

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza mieszkańców gminy Piaseczno, w szczególności:
· przedsiębiorców i przedstawicieli firm oraz osoby planujące otwarcie własnego biznesu
· przedstawicieli instytucji i pracowników sektora publicznego
· przedstawicieli organizacji pozarządowych
na spotkanie networkingowe z cyklu “Piaseczyńskie integracje”, które odbędzie się we wtorek, 27 lutego 2024 r. o godz. 18.00.

Celem networkingu jest szybkie i efektywne nawiązanie relacji profesjonalnych przez uczestników. Zapisy na spotkanie: app.evenea.pl/event/883710-43

Gościem specjalnym spotkania będzie Daniel Putkiewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Jest absolwentem wydziału politologii Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji administracja publiczna. Studiował również stosunki międzynarodowe w Instytucie Stosunków Międzynarodowych UW. Oprócz tego ukończył podyplomowe studium urbanistyki i gospodarki przestrzennej na Politechnice Warszawskiej, studia podyplomowe Szkoły Biznesu Politechniki Krakowskiej i Central Connecticut State University.

Burmistrz Daniel Putkiewicz to były dziennikarz lokalny. Od 2003 r. Kierownik Biura Promocji i Informacji w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Pełnił również rolę Pełnomocnika Burmistrza, a od 2010 roku Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W 2018 roku objął stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, które z powodzeniem piastuje do dnia dzisiejszego.

Spotkanie będzie moderowane przez Marcina Babiaka — eksperta przywództwa, zarządzania oraz transformacji kulturowej i cyfrowej, trenera-praktyka, mentora i konsultanta, który ułatwi poznawanie się i odnajdywanie osób o zbieżnych potrzebach profesjonalnych.


Spotkanie networkingowe w Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie. Film zawiera napisy.