Pierwsza pomoc emocjonalna – jak zarządzać stresem własnym, by nie wzmacniać reakcji stresowych naszych dzieci

326
Pierwsza pomoc emocjonalna - jak zarządzać stresem własnym, by nie wzmacniać reakcji stresowych naszych dzieci

Zapraszamy na kontynuację wykładów dedykowanych rodzicom i pedagogom pn.: Pierwsza pomoc emocjonalna – jak zarządzać stresem własnym, by nie wzmacniać reakcji stresowych naszych dzieci. Wykład odbędzie się w formie stacjonarnej 7 marca 2023 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14.

Kolejne spotkania – warsztaty odbędą się również w formie stacjonarnej 14 i 21 marca 2023 roku o godz. 18.00. Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona. Chętnych prosimy o zgłaszanie się mailowo na wzs@piaseczno.pl. W mailu prosimy o podanie informacji, na jaki termin warsztatów chcielibyście Państwo się zapisać.

Jeśli masz potrzeby w zakresie dostępności, poinformuj nas o tym telefonicznie 22 756 62 54 wew. 124 lub mailowo wzs@piaseczno.pl lub sms 797 047 560.

Prowadząca: Lucyna Kostkowska, nauczycielka historii i sportu, holistyczna trenerka personalna (od 30 lat) certyfikowana providerka TRE®, facilitator Emotion Aid ®, terapeuta traumy Somatic Experiencing® w trakcie szkolenia. Karateka, zdobywczyni paru najwyższych szczytów górskich, zwolenniczka teorii, że natura jest doskonała, a człowiek jest częścią tej doskonałości.