Piknik profilaktyczny – Razem wspierajmy zdrowie psychiczne

1048
Plakat wydarzenia Piknik profilaktyczny - Razem wspierajmy zdrowie psychiczne
Piknik profilaktyczny - Razem wspierajmy zdrowie psychiczne

Fundacja Pomóż Dorosnąć wspólnie ze Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Piasecznie zaprasza na piknik profilaktyczny pn.: Razem wspierajmy zdrowie psychiczne, który odbędzie się 26 września 2021 r. w godz. 11.00-15.00 na Rynku w Piasecznie.

Czeka Nas duża dawka zabawy i wiedzy! Podczas pikniku specjaliści ze Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego opowiedzą Wam na czym polega ich praca, kiedy i gdzie warto szukać pomocy dla siebie i bliskich, jak zadbać o swoją kondycję psychiczną, czym jest Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego i jak może Wam pomóc.

Poza tym organizatorzy zaplanowali najróżniejsze zabawy i atrakcje dla całej rodziny. W programie m.in. pokazy karate i tańca, zajęcia z Zumba Step, Zumba Fitness, Pound Fitness, spotkanie z czworonogami ze schroniska w Czaplinku, rozgrywki w szachy z zamkniętymi oczami, gry i zabawy oraz inne atrakcje.

Partnerami wydarzenia są: Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piasecznie, Poradnia EZRA UKSW w Piasecznie, Powiat Piaseczyński. Wspierają wydarzenie: Gmina Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Fitness for ladies, Grawitacja Sport Academy, Schronisko dla zwierząt w Czaplinku Prima-Vet adopcje, Bushi Team, KS Laura SzaChylice, Demant’s Technology Centre.