Radek Chwieralski – Jam Session z gwiazdą w Józefosławiu

493
Radek Chwieralski - Jam Session z gwiazdą w Józefosławiu
Radek Chwieralski - Jam Session z gwiazdą w Józefosławiu

29 lutego 2024 roku o godz. 20.00 w ramach cyklu Jam Session z gwiazdą w Józefosławiu wystąpi Radek Chwieralski. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67. Wstęp wolny.

Zespół rozgrywający TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY w składzie: Joanna Wątor – wokal, Neil Fornalik – gitara, Sławomir Mech – instrumenty klawiszowe, Jerzy Szczerbakow- bas, Krzysztof Wawrzyniak – perkusja.

Radek Chwieralski – gitarzysta-wirtuoz i kompozytor. Gościnnie brał udział w wielu projektach, m.in. w „Rock Loves Chopin”, inspirowanym twórczością Fryderyka Chopina z okazji obchodów 200-lecia urodzin kompozytora. Na płycie „Rock Loves Chopin”, w jego aranżacji (tzw. fantazji), był też jej producentem muzycznym, wystąpili również Jan Borysewicz, Grzegorz i Patrycja Markowscy, Janusz Olejniczak (pianista i interpretator muzyki Chopina), Anna Serafińska, Wojciech Pilichowski, Grzegorz Grzyb i in.W 2020 opracował fantazje w 4-ech aktach na temat opery „Halka” Stanisława Moniuszki. Obecnie związany jest z zespołami Rock & Chopin, Zdobywcy Pewnych Oskarów, a także prowadzi koncertową działalność solową oraz pedagogiczną.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/3544494259171289/