Spotkanie w Centrum Przedsiębiorczości – oferta Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

853
Spotkanie w Centrum Przedsiębiorczości - oferta Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Plakat reklamujący ŁSSE.

Zapraszamy do Centrum Przedsiębiorczości na spotkanie informacyjne dotyczące szerokiej oferty Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla przedsiębiorców planujący nową inwestycję/rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Przedsiębiorczości  w Piasecznie przy ul. Warszawskiej 1 w dniu 14 października o godzinie 10.00.

Dla kogo: przedsiębiorcy planujący nową inwestycję/ rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Cel: przedstawienie szerokiej oferty Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla MŚP i dużych przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia na realizacje nowych inwestycji.

Dodatkowe informacje:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT dla osób prawnych/ PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w związku z nową inwestycją.

Rodzaje wspieranej działalności:

  • działalność produkcyjna,
  • nowoczesne usługi dla biznesu (IT/BPO/SSC),
  • działalność badawczo-rozwojowa.

Prosta procedura:

  • złóż prosty wniosek i biznesplan do ŁSSE,
  • uzyskaj Decyzję o Wsparciu
  • zainwestuj w rozwój swojej firmy
  • skorzystaj z ulgi podatkowej nawet do 55% kosztów nowej inwestycji

WAŻNE: z pomocy będzie można skorzystać w woj. mazowieckim- (w obszarze warszawskim stołecznym: powiat warszawski zachodni, legionowski, pruszkowski, grodziski, wołomiński, piaseczyński i otwocki) tylko do końca  roku 2021.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, niezbędne jest zgłaszanie się drogą elektroniczną na adres: honorata.kalicinska@piaseczno.eu.

Spotkanie w Centrum Przedsiębiorczości - oferta Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Plakat reklamujący Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną