Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu – Mikołajkowy Piknik Rodzinny na Górkach Szymona

1869
Plakat wydarzenia Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu - Mikołajkowy Piknik Rodzinny na Górkach Szymona
Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu - Mikołajkowy Piknik Rodzinny na Górkach Szymona

WOW! Tego jeszcze nie było! 5 grudnia 2021 roku Mikołaj zaprasza wszystkie dzieci, małe i duże, na Rodzinny Piknik Mikołajkowy połączony z grą terenową.

W domu Mikołaja zaginęła magiczna skrzynia, która pozwala rodzinom spędzać Święta w spokojnej, błogiej atmosferze. Zatroskany Mikołaj prosi Was, SuperBohaterów Życzliwości o pilne wsparcie w wytypowaniu sprawcy kradzieży i odnalezieniu Skrzyni Rodzinnego Czasu!

Jeżeli Wasza odpowiedź to “TAK”, to Mikołaj wynagrodzi Was świątecznymi prezentami i zaprosi do swojego miasteczka, w którym:
👉 Elfy pokażą Wam jak przygotować świąteczne ozdoby, którymi ozdobicie swoje choinki i domy;
👉 Usiądziecie w mikołajowych saniach i polecicie z nim w świat… z okularami VR;
👉 Śnieżynka umili Wam czas świątecznymi piosenkami i mikołajkowym karaoke;
👉 Mikołaj zaprosi Was na poczęstunek.

Co najważniejsze, będziecie mogli podzielić się Waszą SuperMocą Życzliwości i uratować chore serduszko małego Jurka Kucharskiego! Elfy przygotowały loterię, z fantastycznymi niespodziankami! Loteria pomoże zgromadzić fundusze na operację Jurka. Piknik jest połączony z biegiem na Górkach Szymona organizowanym tego samego dnia więc możecie skorzystać ze wszystkich atrakcji. Jesteście ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki przygotował dla Was Mikołaj wraz z Elfami?!

👉 Czekamy na Was 5 grudnia 2021 r. w godz. 11.00 – 16.00 na parkingu przy wejściu na Górki Szymona! Ostatnie wejście na grę o godzinie 15.00. 😍
👉 Podczas imprezy będziemy zbierać środki finansowe, by podarować na Święta ❤ małemu Jureczkowi, który walczy z chorobą: www.siepomaga.pl/serce-jureczka
👉 Piknik będzie połączony z biegiem na Górkach Szymona organizowanym tego samego dnia: Morsujemy i Biegamy Dla Jurasa. 8. Cross z Cukiernią OLSZA.

Bawimy się i pomagamy razem z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz oraz Zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Hanna Kułakowska-Michalak Zastępca Burmistrza Dziękujemy Pani Burmistrz, która zainicjowała to wydarzenie! ❤

#mikołajki #akademiarodziny #godzinkidlarodzinki #rodzinatodrużyna #sercedlajureczka

Do zobaczenia w ŚWIĄTECZNYM MIEŚCIE RODZINNEGO CZASU! Hoł, hoł, hoł!

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/1054824812008622